Ekipy obecne na Marszu Niepodległości 2021

Za nami ogromny Marsz Niepodległości, który zalał stolicę morzem biało-czerwonych flag, 150 tysięcy ludzi zebrało się w jednym miejscu, by okazać przywiązanie do Ojczyzny i maszerować dla Polski. Tradycyjnie do Warszawy przybyło mnóstwo ekip z każdego zakątku Polski. Poniżej prezentujemy zdjęcia obecnych ekip, kolejność przypadkowa.

 

Lech Poznań:

 

Relacja Falubazu Zielona Góra:

Jak co roku kibice Falubazu Zielona Góra byli obecni na obchodach święta odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada w Warszawie.

 

Szczakowianka Jaworzno:

 

Zagłębie Sosnowiec:

 

Relacja Ostrovii Ostrów:

W dniu dzisiejszym wspólnie z przyjaciółmi z Budapesztu obecni jesteśmy w Warszawie na tegorocznym Marszu Niepodległości.

 

JKS Jarosław:

 

Relacja Unii Oświęcim:

W kilkanaście osób jesteśmy na tegorocznym Marszu Niepodległości. CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

 

ŁKS Łódź – Koziny:

 

GKS Katowice – Piotrowice:

 

Relacja Stali Gorzów:

Byliśmy obecni na tegorocznych obchodach Święta Niepodległości 11 listopada w Warszawie. W międzyczasie dołączyli do nas chłopaki z Unii Tarnów i wspólnie przeszliśmy w marszu. Na zdjęciu część załogi. Cześć i chwała bohaterom polskiej niepodległości!

 

Gryf Słupsk:

Gryfici obecni na tegorocznym Marszu Niepodległości w Warszawie!

 

Relacja Górnika Konin:

W tym samym czasie co mecz w Swarzędzu, na Marszu Niepodległości w stolicy melduje się delegacja ok. 15 sympatyków Biało-Niebieskich!

 

Relacja Korony Kielce:

Brygada Świętokrzyska obecna w ponad 200 osób na tegorocznym Marsz Niepodległości 2021.

 

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Emocje opadły więc kilka słów o Marszu Niepodległości. Nas w Warszawie 25 osób każdy z jednakową biało-czerwoną opaską na ramię. Podczas hymnu odpalamy białe i czerwone race, które z flagą Narodowe Podbeskidzie daje ładny dla oka efekt! Chwała wielkiej Polsce oraz Naszemu Podbeskidziu!

 

Górnik Zabrze – Łabędy:

guest

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments