Echo konfrontacji Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice.

Na stronie głównej kibiców Piasta Gliwice zostało umieszczone sprostowanie, dotyczące starcia z Portowcami:

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice. Sprawa dotycząca ustawki pomiędzy kibicami Piasta i Pogoni wzbudza dużo kontrowersji . Ze strony Pogoni padły hasła, że rzekomo to my jesteśmy „konfidentami”. Oczywiście jest to bzdura wymyślona przez kibiców ze Szczecina, którzy już sami nie ogarniają brudów na własnym podwórku, dlatego warto przypomnieć kilka kwestii ustalonych przed ustawką:

1. Zakaz filmowania oraz robienia jakichkolwiek zdjęć! – Po stronie Piasta nie ma żadnych materiałów z ustawki. Wszystkie zdjęcia i filmy, które służyły jako dowody przeciwko w tej sprawie, wypłynęły ze strony kibiców Pogoni.

2. Początkowo ustalono, że w ustawce będzie uczestniczyć po 30 osób. Z naszej strony liczba się zmieniła, ponieważ kilka osób zostało zatrzymanych. Pogoń o tym została poinformowana i dała odpowiedź, że nie będzie problemu by walczyć 25×25. Podczas ustawki doliczono się 35 osób po stronie Pogoni…

3.Z Akt Oskarżenia wyraźnie wynika, że pierwszą grupą, którą złapano i przesłuchano w tej sprawie jest Pogoń Szczecin, po przesłuchaniach i materiałach dowodowych, policja dotarła do grupy kibiców Piasta, więc tutaj chyba nie ma wątpliwości kto kogo „sprzedał”.

Jeżeli ktoś wciąż wierzy w bajki opowiadane przez kibiców Pogoni Szczecin, życzymy miłej lektury!(Tutaj)

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments