Dolcan Ząbki – Pilica Białobrzegi 19.06.2021

W minioną sobotę Dolcan Ząbki rozegrał mecz barażowy o awans do trzeciej ligi z Pilicą Białobrzegi. Na to spotkanie gospodarze przygotowali dwie oprawy. Pierwsza na wyjście piłkarzy składa się z dwuczęściowego transparentu „WYRWA JUŻ W MURZE JEST KOLEGO – PRZYWRÓĆMY BLASK NA SŁOWACKIEGO”, sektorówki przedstawiającej kibica przechodzącego przez mur z napisem III liga, herbem i Ząbkiem, całość dopełniła pirotechnika. Druga prezentacja to zaś pirotechniczny chaos składający się z rac, dymów, ogni wrocławskich i stroboskopów.

 

Duma Warszawskiego Przedmieścia:

WIARA CZYNI AWANS.
BRAK AWANSU NIE ZŁAMIE WIARY!

Pierwszym wersem motywowaliśmy zawodników w zeszłym tygodniu do walki w barażach. Drugi zaś wymyślony został w sobotę i świetnie oddaje to, czego doświadczamy w ostatnich latach.

Mecze barażowe elektryzowały nas już od kilku tygodni. Przez pojebane restrykcje do ostatnich dni nie wiedzieliśmy, jednak ilu kibiców będzie mogło pojawić się przy Słowackiego. Oficjalnie była to śmiesznie niska liczba 250 osób. Koniec końców bez żadnej mobilizacji na mieście, na trybunie Stalowej melduje się 180 fanatyków. W tej liczbie 30 przyjaciół z Pogoni Siedlce z flagą oraz po kilka osób z Olimpii i Mazura. Wszystkim dziękujemy za wsparcie.

Prezentujemy podczas spotkania dwie oprawy.

Pierwsza na wyjście piłkarzy składa się z;

Dwóch transparentów tworzących hasło;
WYRWA JUŻ W MURZE JEST KOLEGO, PRZYWRÓĆMY BLASK NA SŁOWACKIEGO!

Sektorówki, przedstawiającej kibica przechodzącego przez mur z napisem 3 liga, herbem i Ząbkiem.

Całość oczywiście dopełnia piro, za pierwszym razem w postaci białych świec dymnych oraz ogni wrocławskich o tej samej barwie, całość podbita nieco stroboskopami.

Druga oprawa to zaś pirotechniczny chaos składający się z rac, dymów, ogni wrocławskich i stroboskopów.

My ten mecz wygraliśmy, tak jak wygraliśmy razem wcześniej tę śmieszną ligę. Po spotkaniu dziękujemy piłkarzom nie za sobotni mecz, a za walkę i zapierdalanie na dupie przez cały sezon. Daliście nam przez cały, ciężki rok, bardzo wiele powodów do radości.

Na koniec szacunek dla wszystkich fanatyków, którzy przyczynili się do doskonałej sobotniej atmosfery, czy to na meczu, czy na afterze. Szacunek dla Ultrasów, dla młodych, dla starych, dla tych, co obecni byli, są i będą.

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments