Mecz Ruchu z GieKSą coraz bliżej

Coraz bliżej do derbowego pojedynku, w których Ruch Chorzów podejmie drużynę GKS-u Katowice. Pomimo braku kibiców na sektorze gości zapowiada się dzień pełen wrażeń. Wczoraj 60-osobowa załoga GieKSiarzy wyremontowała pracę Niebieskich, paląc przy tym trochę zdobyczy. Wcześniej Niebiescy w tym samym miejscu nagrali swoją zapowiedź. Pojedynek derbowy odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 maja na stadionie przy ul. Cichej.

 

Nikisz Fans:

W środę spotykamy się na Janowie i prezentujemy małą zapowiedź przed derbami z Katowickim ścierwem. W oprawie pomagają nam osoby z Janowa przygotowując z nami transparent i dorzucając parę złoty na piro. Wkrótce info o zbiórce, panowie jedziemy wszyscy razem, zbieramy się na naszej dzielnicy i po raz kolejny udowadniamy że jesteśmy najlepszą i najsilniejszą dzielnicą Katowic! Wszyscy na deRby!!!

Nikisz Fans-Zapowiedź

W środe spotykamy się na Janowie i prezentujemy małą zapowiedź przed derbami z Katowickim ścierwem. W oprawie pomagają nam osoby z Janowa przygotowując z nami transparent i dorzucając pare złoty na piro. Wkrótce info o zbiórce, panowie jedziemy wszyscy razem, zbieramy się na naszej dzielnicy i po raz kolejny udowadniamy że jesteśmy najlepszą i najsilniejszą dzielnicą Katowic! Wszyscy na deRby!!!

Gepostet von Nikisz Fans am Sonntag, 6. Mai 2018

 

 

GieKSa:

NASZE MIASTO – NASZE ZASADY! Wczoraj zbieramy się w 60 osób składu i dobijamy ostatniego grafa w Katowicach, a w zasadzie tworzymy swojego siejąc terror wśród brudnych niedobitków. Koszmar waszego lata – PERSONA NON GRATA!

NASZE MIASTO-NASZE ZASADY!

NASZE MIASTO-NASZE ZASADY!Wczoraj zbieramy się w 60 osób składu i dobijamy ostatniego grafa w Katowicach, a w zasadzie tworzymy swojego siejąc terror wśród brudnych niedobitków.Koszmar waszego lata – PERSONA NON GRATA!

Gepostet von GieKSa am Donnerstag, 10. Mai 2018

 

 

Nikisz Fans:

Wczoraj na Janowie odwiedziny cygańskich koleżanek. Wpadają i podpisują sie w sposób widoczny na zdjęciu paląc przy tym??? tak naprawde nie wiadomo co. Dziewczyny chyba nie do końca wiedzą z kim mają deRby. Nim zdążymy wyjść im naprzeciw zwijają swoje cygańskie tobołki.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments