Dania – Polska 01.09.2017

Za nami kolejny mecz eliminacji do mistrzostw Świata, w którym Dania podejmowała reprezentację Polski. Zainteresowanie tym meczem było ogromne, dlatego Polacy nabywali również bilety na sektory gospodarzy. Pierwsze wieści z Kopenhagi, które otrzymaliśmy nie napawały optymizmem. Około 30 Polaków zostało zawiniętych po małych starciach z policją. Oprócz tego tamtejsze psy skatowały naszego rodaka, informowaliśmy o tym TUTAJ.

Ruszyła również zbiórka pieniędzy dla Grześka i chłopaków, którzy nadal przebywają w Danii, więcej informacji TUTAJ.

 

Dania – Polska 01.09.2017

Dania – Polska 01.09.2017Przed meczem duński wymiar "sprawiedliwości" zatrzymał wielu polskich kibiców.Więcej infromacji:http://stadionowioprawcy.net/raport-meczowy/dania-polska-01-09-2017/

Gepostet von Stadionowi Oprawcy am Montag, 4. September 2017

 

ŁKS-TYSCY-ZAWISZA:

W centrum Kopenhagi zbieramy się w 4 dychy ŁKS&TYCHY&ZAWISZA, początkowo nic nie budziło niepokojących sytuacji, wszystko odbywało się w dobrej atmosferze. Wspólna biesiada na mieście głośne śpiewy, a tu nagle zajeżdżają miejscowe kundle i prowokują do awantury, co kończy się wymianą ciosów z milicją, po której dwie osoby doznały ciężkich urazów a połowa naszej ekipy zostaje zawinięta. Ciekawostką jest fakt, że w Danii widziano już sporą grupę tajniaków z Polski.

Co do samego meczu reprezentacja Polski uległa 4:0 z Danią, kolejny mecz już dzisiaj na Stadionie narodowym z Kazachstanem. Pierwszy gwizdek sędziego równo o 20:45.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments