Dąb Kębłowo – Znicz Obra 19.10.2014

Poniżej wstawiamy Wam relację kibiców Dębu, których drużyna występuje obecnie w A Klasie grupa Leszno II:

„Kibice z Kębłowa przygotowania do meczu zaczęli od wywieszenia plakatów meczowych. W piątkowy wieczór młoda ekipa fanatyków spotkała się na stadionie w celu namalowania sektorówki, która przedstawiała ultrasa z dwoma racami. Do sektorówki na płot zrobiliśmy napis „DĄB KĘBŁOWO ULTRAS”.

Piękna słoneczna niedziela dla kibiców z Kębłowa została zaliczona do jak najbardziej udanych. Lokalne derby dwóch sąsiednich miejscowości od zawsze powodowały ogromne zainteresowanie. Mecz zaplanowany na godzinę 14:00. Miejscowi kibice zaczęli się już zbierać około godziny 13:00 w celu dopięcia wszystkiego na tip top. Płot przyozdabiamy w 2 nasze fany „Niebieska Arma” oraz „FANATYCY”. Na dopingu melduje się +/- 40 osób, w drugiej odsłonie spotkania wspomagają nas nasi bracia z Gromu Wolsztyn w liczbie 3 głów(za co dziękujemy).

Doping w naszym wykonaniu był dobry, wspomagaliśmy naszą drużynę przez większość meczu. Około 60 minuty zaprezentowaliśmy naszą oprawę. Sektorówa podniesiona z wysięgnika, napis na płot, folie wzniesione przez kibiców do tego odpaliliśmy trochę pirotechniki oraz głośny śpiew. W czasie trwania oprawy nasi zawodnicy zdobyli kolejną bramkę. Ostatecznie mecz zakończony wynikiem 5:2 dla Nas. Po meczu robimy wspólne zdjęcie z zawodnikami i kibicami. Kto nie był niech żałuje!”

Dąb Kębłowo:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/b18aec629e_1.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/e35f1d2242_2.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/6def3ffab6_3.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/fbaa5d27d1_4.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/a612950058_DSC_0316.JPG[/img]

video:

zdjęcia: Fotki.net.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments