Czuwaj Przemyśl – Zagłębie Sosnowiec 24.06.2023

Dzisiaj w Przemyślu odbył się mecz pomiędzy miejscowym Czuwajem i Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie to zorganizowano z okazji 105-lecia Czuwaju Przemyśl.

Pod koniec meczu została zaprezentowana oprawa z hasłem „Nowa zgoda na kibolskiej mapie, niejeden wróg od nas w ryja wyłapie”, co oznacza, że dotychczasowy układ, który łączył obie ekipy przerodził się oficjalnie w zgodę.

 

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Dzięki uprzejmości władz klubu z Sosnowca mieliśmy okazję gościć w Przemyślu pierwszoligowy zespół który uświetnił obchody 105-lecia istnienia naszego klubu. Na Zasanie za swoimi piłkarzami zdecydowali się podążyć również nasi BBracia, którzy potraktowali mecz bardzo poważnie stawiając się solidnie w 350 osób + 20 BKS Stal. Ze względu na awarie autokaru całość grupy niestety dotarła pod koniec spotkania. Wtedy to właśnie formujemy młyn i prezentujemy wspólną oprawę z pirotechniką. Po meczu natomiast wszyscy razem przesiadujemy i umacniamy naszą przyjaźń.

Z nami również delegacja MKS Radymno (15) oraz gościnnie Motor Lublin i Wisła Sandomierz.

Od tego dnia po pięciu latach układu oficjalnie obie ekipy łączy zgoda. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i wszystkie wpłaty! Czuwaaaaaaj & Zagłębieeeee!

 

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

W piątek żegnamy naszego BBrata z trybun. Dziękujemy wszystkim obecnym delegacjom za obecność i uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej.

Sobota natomiast to wizyta w Przemyślu na meczu towarzyskim z okazji 105-lecia Czuwaju Przemyśl. Nas około 350 osób. Duża cześć meczu bez dopingu. Pod jego koniec pojawia się oprawa oraz sporo pirotechniki. Od wczoraj Zagłębie Sosnowiec z Czuwajem Przemyśl łączy oficjalna zgoda. Dziękujemy Zasańskim Wojownikom za gościnę !

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments