Czarni Połaniec – Motor Lublin 13.04.2019

Dla kibiców Motoru ten z pozoru nudny wyjazd do kolejnej małej mieściny, których pełno w tej lidze okazał się nad wyraz interesujący. Już przy wyjeździe z Lublina Motorowcy próbowali pokazać sympatykom rzeszowskiej Stali (jadącej na wyjazd do Piszczaca) co znaczy lubelska gościnność, jednak ekipie z Podkarpacia nie udało się opuścić autokaru.

Kibice Motoru w samym Połańcu pojawili się w ponad 150 osób z flagą „Nieproszeni Goście”. Na powrocie kolumna aut Motoru zostaje zatrzymana na spisywanie i kontrolę samochodów, wczoraj lubelskie brukowce rozpisywały się o udanej akcji zapobiegnięcia starcia Motoru z Siarką, do czego odnieśli się również sami zainteresowani w swojej relacji.

 

Relacja Motorowców:

Na kolejny wyjazd w rundzie wiosennej wybraliśmy się w stronę województwa świętokrzyskiego, a konkretnie do mieściny o nazwie Połaniec. Z pozoru nudna wyprawa już na samym początku okazała się interesująca, a to za sprawą pewnej rzeszowskiej ekipy, której próbowaliśmy umilić wyjazd.

[art5]

Reszta drogi do Połańca przebiega bez większych problemów, dopiero 20 km przed tą malowniczą miejscowością jesteśmy zmuszeni pojechać objazdem ze względu na czołowe zderzenie aut, przez które główna droga była zablokowana. Pod stadionem pojawiamy się kilka minut po rozpoczęciu meczu. Samo wejście na sektor odbywa się bardzo sprawnie i pod koniec pierwszej połowy ruszamy z dopingiem dla naszej drużyny, który tego dnia stał na dobrym poziomie. W klatce zameldowało się ok. 90 osób z flagą „Nieproszeni Goście”, a reszta wycieczki z różnych względów pozostała pod stadionem.

Czarni Połaniec – Motor Lublin 13.04.2019 | Fot. MotorLublin.com

 

[art5]

Piłkarze odnieśli kolejne zwycięstwo z rzędu, pokonując drużynę Czarnych 1:0 i po końcowym gwizdku razem z nimi świętujemy kolejne 3 punkty. Powrót do domu nie zapowiadał atrakcji, ale na wysokości Opatowa kolumna naszych aut zostaje zatrzymana przez spore oddziały wąsów, które urządzając pokazówkę spisują wszystkich po kolei i przeszukują auta, przez co nasz powrót do domu opóźnia się o prawie 2 godziny. W nawiązaniu do tej sytuacji, większość lubelskich brukowców (jak zwykle oczywiście licząc na wyświetlenia artykułów) wypisuję durnoty o rzekomej zaplanowanej ustawce z kibicami Siarki wracającymi z Torunia i domniemanym sukcesie milicji o zapobiegnięciu starcia, co oczywiście nie ma nic wspólnego z prawdą.

Ostatecznie w Połańcu byliśmy obecni w 160 osób, w tym 2 fanatyków Śląska Wrocław i 15 Górników z Łęcznej – dzięki za wsparcie! 

 

Wyjazdowa relacja kibiców Stali Rzeszów:

Na wyjeździe w Piszczacu, gdzie swoje mecze rozgrywa AZS Podlasie Biała Podlaska jesteśmy obecni w 70 osób w tym 7 KARPATY KROSNO i 5 STAL STALOWA WOLA – Dzięki! Na płocie wisi flaga „1944”. 

Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów 13.04.2019

 

W czasie podróży w pierwszą stronę pod Lublinem mamy mijać się z Motorem jadącym do Połańca. Przez dużą ilość psów, które blokują wyjścia z autokaru przy użyciu gazu do niczego nie dochodzi. 

[art5]

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments