Cyganie terroryzują mieszkańców Andrychowa!

Od dłuższego czasu w Andrychowie panuje problem Cyganów patrolujących miasto, którzy sieją swoim zachowaniem terror w tamtejszych okolicach. Polityczna poprawność zabrania jednak jakichkolwiek radykalnych działań ze strony miasta w celu rozwiązania poważnego problemu.

Oficjalne stanowisko kibiców Beskidu Andrychów w sprawie incydentów z ostatnich dni – UltrasBeskid.pl:

Pora na stanowisko kibiców Beskidu Andrychów w sprawie dramatycznych zajść z ostatnich dni – każdy dobrze wie, o co chodzi. My, którzy zawsze wyrażamy głośno swoje poglądy, bez względu na „polityczną poprawność”, czy też inne przykre konsekwencje, które nas za to spotykają – nie będziemy siedzieć cicho i udawać, że wszystko jest w porządku.

Krzyczmy głośno i stanowczo: DOSYĆ CYGAŃSKIEJ BEZKARNOŚCI! Tak jak przypuszczaliśmy – wydarzenia z zeszłego roku kompletnie nikomu nie dały do myślenia, nic się nie zmieniło.

Był fanpage „NIE dla Romów w Andrychowie” – Facebook po niespełna dwóch dobach go usunął, a kilkanaście osób wyrażających swoje zdanie na temat cyganów w komentarzach było przesłuchiwanych. Były też media. Media „polskie i niezależne” – dobry żart. Poszwędali się chwilę i summa summarum co nastąpiło? Cudowne przeinaczenie faktów – andrychowianie to rasisto-faszyści, a cyganie są biedni, mają ciężko, są poniżani i bici. Kpina! My, jako środowisko kibicowskie jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu medialnych manipulacji i kłamstw, ale wy, jako zwykli ludzie pragnący żyć w spokoju w swoim ukochanym mieście, musicie nam pomóc! Musicie przejrzeć na oczy, przestać się w końcu łudzić, że media ukażą kiedykolwiek czystą prawdę. Kiedy w telewizorni ucichło, a pewna czerwona gazeta z Michnikiem na czele znalazła inny „arcyważny temat”, władze miasta zorganizowały projekcję filmu o jakiejś cygance.

Jakoś trzeba było naprawić wizerunek miasta, no nie? A co najważniejsze – poprawić wizerunek cyganów, przedstawić ich w świetle prawych obywateli Polski. Śmiech na sali. Niedawno opustoszała kamienica cygańska – tylko czy coś to dało w ogóle? W nocy z 6/7 czerwca spora grupa cyganów atakuje przypadkowych młodych ludzi, którzy siedzą sobie w parku. Używają pałek, rozbitych butelek i paralizatora. 2 chłopaków i 1 dziewczyna lądują w szpitalu.

Nagrań z kamer nie ma, policja ma problemy z ustaleniem sprawców. Powstaje fanpage „Andrychów po godzinie 22”, który mamy nadzieję tak prędko nie zniknie. Ludzie wyrażają tam swoje oburzenie, ale znajdują się też ci, którzy za wszelką cenę bronią bezkarnej mniejszości. Wypowiada się tam także sławny Gerard Linder, który wyzywa ludzi na „solówki” (na mamnewsa.pl o tym nie przeczytacie, bo zacytowana wypowiedź Lindera została ucięta) – postawa godna przedstawiciela cyganów i „reprezentanta Polski”, naprawdę? Co chwila dowiadujemy się, że cyganie organizują się w grupy, uzbrajają się w różnego rodzaju sprzęt, zwołują swoich pobratymców z innych miast. Urządzają „samochodowe patrole”. Policja sprawia wrażenie, że nie chce za bardzo się w to mieszać – szkoda tylko, że w przypadku ewentualnych starć, które sprowokowaliby cyganie, to ta druga strona miałaby nieprzyjemności prawne. Zawsze uśmiechnięty pan burmistrz skrócił swój urlop i zawitał do Andrychowa – trzeba przecież ratować dobrą reputację…cyganów! Chronić ich przed rozwścieczonymi mieszkańcami Andrychowa. Rano była tutaj TVP, Linder udzielał wywiadu, w którym na pewno żalił się, że cyganie nie czują się bezpiecznie, są bici i szykanowani. Wieczorem pewnie będziecie mogli sami to zweryfikować w wiadomościach. Wypowiadała się też pobita dziewczyna, mamy nadzieję, że to puszczą i niczego nie powycinają. Ewelina Sadko z gazety krakowskiej naskrobała bardzo obszerny i niebywale „rzetelny” opis zajść, które miały mieć miejsce wczoraj w nocy – „Około północy w Andrychowie doszło do „ustawki”. Prawdopodobnie byli to mieszkańcy miasta pochodzenia romskiego i około 100-osobowa grupa skinów z różnych miejscowości. Policja miała problemy, by zaprowadzić porządek.” Nie do końca wiemy, o czym pisze pani redaktor, ale w Andrychowie skinów nie widzieliśmy już od kilku lat – a szkoda. Mamy informacje, że artykuł ten powstał na bazie informacji uzyskanych od cyganów, więc w sumie nic dziwnego. Kłamstwo goni kłamstwo.

Przejdźmy do konkretów. Skoro władze miasta nie potrafią spełnić warunków Konstytucji, które mówią o zapewnieniu wszystkim mieszkańcom bezpieczeństwa (nie tylko cyganom, którzy są narażeni na „ataki na tle rasowym” ), a policja zwyczajnie boi się cyganerii, musimy sami o bezpieczeństwo swoje i swoich rodzin zadbać. Będziemy organizować „patrole obywatelskie” codziennie w godzinach wieczornych. Najzwyklejsze spacery w kilkunastoosobowych grupkach w okolicach parku, hali sportowej itp. Na pewno wielu z was chce się dołączyć – nie ma sprawy – im więcej ludzi, tym lepiej.

Więcej informacji wkrótce.

Druga sprawa – planujemy zorganizować ogromną POKOJOWĄ manifestację pod tytułem „STOP CYGAŃSKIEJ BEZKARNOŚCI”, która prawdopodobnie odbędzie się w bardzo sprzyjającym terminie, mianowicie w Dni Andrychowa. Wiele grup narodowo-kibicowskich i prawicowych z całej Polski wyraziło chęć wzięcia udziału w takiej manifestacji. Każdy, kto ma dość bezczynnego patrzenia na patologię rozgrywającą się w centrum Andrychowa, ma obowiązek przybyć w danym dniu w dane miejsce. Przypuszczamy, że setki (a może nawet tysiące) ludzi z transparentami da owocny skutek. Żądamy (nie prosimy!) poważnego podejścia do problemu, jakim są ekscesy andrychowskich (i nie tylko) cyganów, a co za tym idzie – odcięcia ich od przysługujących socjałów, wszelakich dotacji, darmowych mieszkań i udogodnień – taki będzie nasz główny postulat. Więcej konkretnych informacji niebawem. Na sam koniec jeszcze rada do ludzi, którzy poprzez komentarze w internecie nawołują nas, kibiców do radykalnych form działania – zastanówcie się co piszecie i nie wycierajcie sobie nami gęby. Naszym celem jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Andrychowa, naszych rodzin i dzieci, a nie jakieś sadystyczne działania. Jesteśmy ludźmi cywilizowanymi i patriotami!

Ekipa UB’08

Udostępniajcie, przekazujcie dalej!

źródło: UltrasBeskid.pl | Autonom.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments