Cracovia – Zagłębie Sosnowiec 09.03.2019

9413 sympatyków Pasów postanowiło spędzić sobotni dzień na obejrzeniu drużyny Cracovii podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Na spotkanie gospodarze przygotowali oprawę, jednak przez warunki atmosferyczne nie mogli jej podwiesić a całość zaprezentowano wywieszając na sektorze, co jak sami zainteresowani relacjonują popsuło efekt.

 

Opravcy:
Emocje po dzisiejszym meczu powoli opadły, a więc czas na małe podsumowanie.

Na ten mecz przygotowaliśmy oprawę składająca się z transparentu z hasłem „NASZ DOM NASZA ŚWIĘTA ZIEMIA TO MIEJSCE NA WIEKI ŁĄCZY POKOLENIA” oraz sektorowki przedstawiającej trzy postacie symbolizujące różne pokolenia zasiadające na naszym stadionie. Po lewej stronie sektorówki widniał nasz święty herb, a w tle znalazł się stadion. Całość zwieńczył okrzyk „wielka rodzina, Cracovia wielka rodzina”

Prezentacje oprawy pokrzyżowała nam pogoda, w postaci silnego wiatru która uniemożliwiła aby sektorowkę „podwiesić” pod dach, co nieco popsuło efekt wizualny ale tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów.

Mamy nadzieję że oprawa przypadła do gustu tym starszym, jak i młodszym członkom naszej pasiastej społeczności. Przed nami derby Krakowa, po gorszej stronie błoń! Ku chwale wielkiej Cracovii!

[art5]

 

Niestety podczas meczu sektor gości był pusty, wszystko przez zakaz wyjazdowy dla sympatyków Zagłębia. Tego samego dnia Zagłębie w 114 osób wspiera przyjaciół z Olimpii Elbląg na ich wyjazdowym meczu w Częstochowie.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments