Cracovia – Warta Poznań 16.05.2021

Zakończył się właśnie sezon piłkarskiej ekstraklasy 2020/21. W meczu 30. kolejki Cracovia podejmowała na własnym obiekcie zespół Warty Poznań. Tego dnia spotkanie z perspektywy trybun obejrzało 3670 widzów. Opravcy zakończyli sezon ligowy choreografią, na którą składał się transparent o treści „Żadne prawa i ustawy rozporządzenia nie zabiorą nam zabawy”, flagi na kijach w biało-czerwonych barwach, całość z kolei dopełniła pirotechnika w postaci ogni wrocławskich oraz rac.

 

Opravcy:
I to jest właśnie to, o czym rozmawialiśmy przed meczem! Wspólnie udowodniliśmy, że cały ruch kibicowski nie umiera, wręcz przeciwnie – ma się całkiem dobrze! Mimo chorych obostrzeń, mimo ograniczonej widowni, mimo bardzo średniego sezonu pokazaliśmy prawdziwą kibolską siłę!

Nic nie odbierze nam tego, co kochamy! Żadne prawa, ustawy, rozporządzenia, politycy, policja czy ciocia Władzia, której nie podoba się nasza pasja.

Razem we wspólnym celu, razem dla świata który tworzymy. W jedności stanowimy siłę, a tylko wspólnie możemy walczyć o lepsze jutro. Do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi, do ostatniej racy którą zapalimy… wszystko dla Niej.

Z kibolskim pozdrowieniem!
OCU’02

 

 

Relacja Tarnovii Tarnów:
W niedzielne popołudnie wspieramy Cracovię na jej domowym meczu z Wartą Poznań. Na stadionie stawiamy się w 15 osób z flagą Młodzi Gniewni. TARNOVIA & CRACOVIA!!!
PS: W sobotę wszyscy na B9!

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments