Cracovia – Piast Gliwice 15.07.2017

Inauguracyjny mecz Cracovii z Piastem Gliwice z perspektywy trybun zobaczyło 8109 kibiców. Na początku meczu nie zabrakło podziękowań kibiców Cracovii w stronę byłego już trenera Pasów – Jacka Zielińskiego. Na płocie pojawił się również transparent „Jacku dziękujemy”. Pasy przez całe spotkanie prowadziły dobry doping, a jak sami uważają w okolicach 65 minucie na stadionie takiej wrzawy i takiego zaangażowania nie widzieli naprawdę dawno. Kibice piasta pomimo początkowych problemów z wejściem na stadion ostatecznie pojawili się na sektorze przeznaczonym dla kibiców gości w 161 osób. Na płocie oprócz standardowych flag pojawił się również transparent skierowany do braci po szalu, którzy przebywają na przymusowych wakacjach.

 

Relacja kibiców Cracovii:

„Nowy sezon – nowe nadzieje”. Tym stwierdzeniem zaczynamy każde rozgrywki. Raz jest kiepsko, drugim razem jeszcze gorzej, ale my jesteśmy zawsze!

W „ogórkowej” przerwie w naszym Klubie wydarzyło się sporo istotnych rzeczy – odejście trenera Zielińskiego, przyjście trenera Probierza i dosyć spore czystki w drużynie. 

Inauguracyjny mecz z Piastem był pierwszą i ostatnią okazją na to, aby podziękować trenerowi Zielińskiemu za to, jaki ogrom pracy włożył w nasz ukochany klub! Możliwość wspierania Cracovii na arenie międzynarodowej zapadnie wielu kibicom na długo w pamięć.

Stąd na początku meczu pozdrowiliśmy i jednocześnie podziękowaliśmy trenerowi Zielińskiemu za to, co zrobił dla naszego Klubu.

Trenerze – wieczny szacunek! 

Doping przez cały mecz stał na bardzo dobrym poziomie, lecz w drugiej połowie określenie „bardzo dobry” można odłożyć na bok. W okolicach 65 minuty sektor „D” zaczął huczeć przy najprostszej z możliwych przyśpiewek! Takiej wrzawy i takiego zaangażowania nie widzieliśmy naprawdę dawno! Udowadniamy sami sobie, że potrafimy naprawdę wiele! Można mówić o potencjale, ale słowa nie mają takiej możliwości jak czyny – potrafimy się zajebiście bawić przy wszystkim! 

Kibice Piasta pojawili się w Krakowie w 161 osób. Początkowo mieli problemy z wejściem, co zostało skwitowane odpowiednimi okrzykami. 

My dalej wraz z drużyną walczymy o ligowe punkty – wszyscy gramy do jednej bramki!

 

Cracovia:

 

Piast Gliwice:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments