Cracovia Cup 2017

Za nami kolejna edycja turnieju Cracovia Cup, pomimo ogromnego upały frekwencja dopisała. Oprócz miejscowych pojawiły się również delegacje zgód. Więcej w oficjalnej relacji Pasów.

Relacja kibiców Cracovii:
W ubiegłą sobotę, mimo ogromnego upału na Wielicką od samego rana przybywało coraz więcej ludzi. Ostatnie szlify dotyczące organizacji i można było zaczynać kolejną edycję turnieju dla najlepszych piłkarzy wśród najlepszych kiboli – Cracovia Cup!

Od samego początku na czterech boiskach trwała zażarta walka o punkty! Ambicja i zaangażowanie jakie pokazały wszystkie drużyny, powinny być znakomitym materiałem poglądowym dla profesjonalnych piłkarzy jak mocno można się starać o zwycięstwo!

W czasie trwania spotkań wszyscy zgromadzeni kibice mogli raczyć się zimnym piwkiem oraz kiełbaską z grilla.

Ostatecznie najlepszą ekipą na turnieju okazała się drużyna z Prokocimia, która w finale po rzutach karnych pokonała zespół Sandecji! Miejsce III zajęli ex aequo Wieliczka i Dąbie!

Po turnieju przyszedł czas na wspólną imprezę i zasłużoną regenerację!

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkich drużynom, a w szczególności zgodom za przybycie! Mamy nadzieję, że niczego nie brakowało.

Osobne podziękowania kierujemy do organizatora turnieju z XXX-Lecia, który włożył ogrom pracy w to, aby turniej zapadł wszystkim głęboko w pamięci!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments