Chrobry Głogów – Miedź Legnica 03.09.2017

Za nami derbowy pojedynek, w którym Chrobry Głogów podejmował na własnym obiekcie Miedź Legnicę. Gospodarze pomimo przygotowanej oprawy nie mogli jej zaprezentować, na czym znacznie ucierpiało widowisko. Na sektorze gości pojawiło się 550 kibiców, w tym spora delegacja Śląska Wrocław i 12 osób z Promienia Żary.

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Słów kilka o derbach. Z pewnością potoczyły się inaczej niż wszyscy chcieliśmy. Pierwsza ligowa porażka z Miedzią od lat, kiedyś ten moment musiał nastąpić. Strata do lidera to tylko 1 punkt, dlatego nie ma co dramatyzować. Za kilka dni drużyna znów gra o zwycięstwo!

Większy minus to brak oprawy, której nie udało się zaprezentować z przyczyn technicznych. Niestety, do pewnego momentu wszystko było dopięte na ostatni guzik, ale ostatecznie oprawa nie została pokazana. W tym miejscu dziękujemy jednak wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania i odpowiedzieli na wcześniejszy apel grupy Ultras Chrobry. Dziękujemy też fotografom za przybycie na WS3. Miało być wielkie święto i show na trybunach – tym razem się nie udało.

Co się odwlecze, to nie uciecze! Przed nami wiele konkretnych kibicowsko spotkań w Głogowie, na których wspólnie stworzymy świetną atmosferę! Wszystko dla Chrobrego!!!

PS. Wielkie dzięki za konkretne wsparcie dla Stilonowców oraz leszczyńskiej Unii!

 

Relacja Miedzi Legnica:

Nareszcie doczekaliśmy się derbów z Chrobrym, które wygrywamy nie tylko na trybunach! Wyzwanie, które rzuciliśmy klubowi zakończyło się w najlepszy możliwy sposób. My pojawiliśmy się w klatce gości w ponad 400 osób a piłkarze wygrali mecz. Wilk syty i owca cała. Konkretne było Nas 550 osób. W liczbie tej 115 Śląsk Wrocław (m. in. dobre liczby FC Jawor, Strzegom, Środa Śląska) oraz 12 Promień Żary. Dziękujemy za wsparcie! Na płocie lądują flagi Ultras, MKS Miedź, Miedzianka, Śląsk&Miedź, Śląsk FC Jawor, oraz dzielnicowe Piekary i Dzielnica cudów. Wieszamy również transparent dla naszego ciężko chorego kolegi, Piotrek wracaj do zdrowia! Doping w asyście 2 bębnów na przyzwoitym poziomie. Po strzeleniu gola, po którym obejmujemy prowadzenie na trybunie jest konkretna korba. Droga w obydwie strony z mega obstawą wąsów, polewaczki, więźniarki i helikoptera.

 

 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments