Chemik Pustków – Igloopol Dębica 24.10.2015

Relacja kibiców Igloopol-u Dębica:
„Na Chemik wybieramy się w 49 osób. Wywieszamy 1 flagę i prowadzimy dobry doping. W przerwie atakuje Wisłoka z konkretnym sprzętem (pały, maczety, nawet paralizator). My bez sprzętu, zrywamy się.”

Relacja kibiców Wisłoki Dębica:
„Dzień wcześniej nasz rywal zza miedzy rozgrywa swój mecz w Pustkowie który jest naszym FC. Zbieramy się w 35 osób w tym nasz FC i po cichu podchodzimy lasem za trybunę na której znajdował się Igloopol. W momencie gdy przeskakujemy mur dzielący las od trybuny, kilku morsów zrywa flagę i z nią ucieka na drugą stronę stadionu. Gdy przerzucają ją przez płot , stoi tam chłopak od nas który ją przechwytuje lecz ostatecznie udaje się morsom ją odbić.

Wszyscy fani Igloopolu zostają rozgonieni po całym stadionie, a komu się nie udaje uciec zalicza KO, w nasze rece wpada kilka barw. W naszych rękach ponad połowa osób ma KIJE a nie tak jak twierdzą morsy w swojej relacji maczety,noże i paralizatory, zapewne i tak większość stwierdzi że sprzęt to sprzęt ale jak wiadomo wszystkim w Dębicy nie obowiązuje pakt antysprzętowy i to co dzieje się w mieście nie jest opisywane w internecie, dlatego też nikt nie powinien być zdziwiony a już na pewno nie Igloopol.”

Igloopol Dębica:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments