Chemik Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz 11.09.2019

Za nami derby Bydgoszczy, które pomimo  środowego terminu cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród miejscowych kibiców. Podczas spotkania grupa Ultras bydgoskiego Zawiszy zaprezentowała dwie oprawy, do których odpalono różną pirotechnikę. Warto dodać również, że piłkarze Zawiszy wyszli na rozgrzewkę w specjalnych koszulkach „GÓRNIK NIGDY NIE ZGINIE”.

[art5]

 

Wysokiej Klasy Specjalisci ’10:
DERBY SĄ NASZE! Zawisza pokonał wczoraj Chemik 0:4 i awansował na 6. miejsce w tabeli IV ligi. Podczas meczu prezentujemy 2 oprawy.

[art5]

Pierwsza z prezentacji przygotowana była w starym stylu. Najpierw rzucamy serpentyny, następnie na sektorze pojawiają się balony w barwach naszego klubu, a uzupełniają je zielone, żółte oraz czerwone świece dymne. Nawiązują one do dawnych czasów, gdzie na kibolskich sektorach odpalane było to, co udało się zdobyć. Choreografii przewodzi transparent z hasłem JAK ZA DAWNYCH LAT…

[art5]

Na drugą oprawę składają się transparent TO NASZ ŚWIĘTY KLUB, flagi na kij, wycinana po obrysie sektorówka z herbem wielkiego Zawiszy oraz race.

[art5]

 

zobacz również zdjęcia z meczu:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments