Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska 29.03.2015

Gospodarzy w młynie około 200 w tym około 50 Górnika Łęczna i kilkanaście osób z Motoru. Przed meczem postanawiają umilić czas przyjezdnym i podbijają pod sektor gości, gdzie dochodzi do małego starcia.

Prezentujemy relację kibiców AZS Podlasie:
„Po wielu latach na stadionie w Chełmie ukończono sektor gości, dzięki czemu w końcu możemy zjawić się na meczu. Tego dnia do Chełma ruszamy w 80 osób, w tym dwóch chłopaków z Warszawianki.(dzięki bracia ! ) Od początku wiele wrażeń. W okolicach Włodawy mijamy ekipę Hetmana Zamość na postoju z policją. Wybiegają w naszym kierunku, my próbujemy zatrzymać autokary lecz nam to się nie udaje przez panikę kierowców. W Chełmie pod stadionem czekają na nas gospodarze, wybiegają na ulicę, autobusy stają około 40 metrów dalej, wysypujemy się w ich kierunku, początkowo 20 osób, dopiero po odblokowaniu drzwi wybiega kolejne 10, Chełmianka atakuje w około 50 osób. Między nami, a Chełmianką nie ma policji, stoją obok. Dochodzi do awantury, kilka KO, Chełmianka traci kominiarkę, większość z naszych nawet nie zdążyła się zasłonić. W tym momencie wtrącają się psy, pałują ludzi na oślep po twarzach, akcja jak z lat ’90. Na meczu prowadzimy dobry doping przez cały mecz, wiele pozdrowień dla rywali po obu stronach. W drogę powrotną smutni panowie prowadzą nas objazdem, we Włodawie dochodzi z nimi do spiny i awantury w wyniku czego nie wszyscy wracają do Białej. Od poniedziałku zarówno w Białej jak i Chełmie wjazdy na chaty więc powodzenia chłopakom zarówno z jednej jak i z drugiej strony.”

Relacja Kibica Chełmianki:
„Gości 2 autokary, wybiegamy na ulicę jak jadą, nie zatrzymują się, koło klatki kozaczą zza psów więc ruszamy w nich przez psy, krótkie starcie psy ostro reagują więc się ewakuujemy. Kamerowani byliśmy z każdej strony. Ogólnie klimat jak za starych dobrych czasów
co do samego meczu to nas koło 150 plus Górnik ok 50 (dojechali już po starciu) i kilkunastu z Motoru.
WSZYSTKIM OBECNYM PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE

video:

Chełmianka Chełm:

Podlasie Biała Podlaska:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments