CBŚ nęka uczestników Marszu Niepodległości

Poniżej przedstawiamy Wam relację kibica Śląska Wrocław z odwiedzin CBŚ:

„Jak już zapewne wiecie, wczoraj w całej Polsce CBŚ robiło naloty. Mieszkam we Wrocławiu. Postanowiłem napisać Wam jak to wyglądało u mnie. Myślę, że warto gdzieś o tym nadmienić. Generalnie, gdy już weszli i spytałem ich o co chodzi, oczywiście odpowiedzieli, że mają odgórny nakaz z warszawskiej prokuratury i szukają… narkotyków, ale w tej chwili jestem tylko świadkiem. Zaśmiałem się tylko, ale dobra… Wpuścili kundla, który oczywiście nic nie znalazł. Potem powiedzieli, że szukają wszystkiego co jest „faszystowskie”, naklejki, plakaty, banery itp. Znaleźli… 3 wzory naklejek, które zabrali, pierwsza z napisem „był, będzie jest, nacjonalizm”, druga „Wrocław nie dla idiotów” i napis „Dutkiewicz won” z jego mordą, a trzecia „sport, zdrowie, nacjonalizm”. Ogólnie było ich może z 90, tych naklejek. Potem zabrali kilkanaście sztuk wpinek, a na koniec najlepsze: czapkę z falangą, opaskę z falangą i baner „sport, zdrowie, nacjonalizm” (no i komórkę). Kurwa, czapkę jak znaleźli to się cieszyli jak małe dzieci, co dużo mówi o poziomie jaki panuje w służbach…

Oczywiście zrobili zdjęcia, przesłuchali mnie w sprawie tych rzeczy i powiedzieli, że reszta to już z Warszawy na piśmie będzie przychodzić, bo oni nic więcej nie wiedzą.

Odnośnie kolegi, do którego wjechali tydzień temu. Chłopak wynajmuje mieszkanie, rozjebali je doszczętnie, nie znaleźli nic, ale go poturbowali i wybili mu bark w zamian… Warto gdzieś napisać o tym czym zajmuje się dzisiejsza władza, o tym jak o 6 rano przychodzą do Ciebie, po czym zabierają Ci czapkę, jakieś naklejki propagujące zdrowy tryb życia i znikają bez większych wyjaśnień i mają w dupie, że Ty na 8:00 masz do normalnej roboty. Mam takie wrażenie, że gdy przyszli to szukali tylko rzeczy z symbolami falangi, krzyża celtyckiego i słowem „nacjonalizm”.

Podobne akcje miały miejsce w innych miastach. Niech ludzie zdadzą sobie sprawę, że patrioci w XXI wieku nadal są gnębieni. Do zobaczenia na Marszu!”

źródło: DrogaLegionisty.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments