Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice 27.04.2019

Derby Pomorza pomiędzy Bytovią Bytów, a Chojniczanką Chojnice przyciągnęły na trybuny ponad 500 widzów. Miejscowi ultrasi urozmaicili spotkanie choreografią w postaci sektorówki, transparentu „Otoczona światłami miłość bez granic” oraz świec dymnych. Goście przybyli do Bytowa w 90 głów, w tym delegacja Gryfa Słupsk.

 

Relacja Bytovii:
Podczas meczu z naszym lokalnym rywalem formujemy ok 100 osobowy młyn w tym 12 kibiców Czarnych Słupsk – dzięki za jak zawsze solidne wsparcie! Na płocie zawisły 4 nasze flagi a także dwie flagi braci ze Słupska. Od początku głośnym dopingiem wspieramy naszych piłkarzy. Ultrasi urozmaicili ten pojedynek przygotowaną choreografią w postaci sektorówki i transparentu.

[art5]

Relacja Chojniczanki:
W sobotę na najbliższy wyjazd ligowy do Bytowa wybraliśmy się dwoma autokarami w 90 osób, w tym 4 kiboli słupskiego Gryfa – dzięki. Podróż jak i wejście na sektor gości przebiegły szybko i sprawnie. Płot w naszym sektorze przyozdobiły 3 flagi Chojniczanki: FZGT, GENTLEMAN & HOOLIGANS i MF ’07, a my prowadziliśmy nawet głośny doping. Niestety nasi piłkarze po raz kolejny przegrali mecz z nisko notowanym rywalem, udowadniając, że są najgorszą drużyną w tej lidze.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments