Brzozovia Brzozów – Zamczysko Odrzykoń 11.10.2020

Za nami ciekawy mecz w Brzozowie, gdzie miejscowa Brzozovia podejmowała na własnym obiekcie drużynę Zamczysko Odrzykoń. Po spotkaniu w Lidze Okręgowej doszło do wymiany zdań obydwu grup kibiców. Więcej w relacjach samych zainteresowanych, pojawiły się również filmiki z całego starcia.

 

Relacja Brzozovii Brzozów:
W pewnym momencie dostajemy info że koalicja chamów z kilku wiosek przyjechała na mecz do Brzozowa. Na szybko się ogarniamy i w trakcie spotkania zbieramy się w grupie 20 osobowej. Wychodząc ze stadionu po zakończeniu spotkania leci w nas grad butelek, w rezultacie atakujemy liczniejszą grupę przyjezdnych (ich samych na nasze oko około 40 osób). Dochodzi do starcia, kilku z koalicji na glebie dostaje butami po mordach, później na hasło „PSY” zawijamy całą grupą w stronę miasta (nikt od nas nie został). Starcie na remis, chociaż biorąc pod uwagę przewagę liczebną gości + rzuty butelkami to można by uznać inaczej. Relacja Zamczyska na poziomie ich kolegów z przysiętnicy, od nas zero sińców nie wspominając już o „ciężkich nokautach”.

 

Relacja Zamczyska Odrzykoń:
W niedzielę do Brzozowskich oferm wybieramy się w 50 osób (w tym 7 osób z Przysietnicy, dzięki Panowie!). Po meczu koleżanki z brzozowa zaczynają pokazówkę, szybki oklep i do domu!

źródło: Podkarpaccy Kibice

guest

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments