Bilety na czwartkowy mecz koszykówki Wisły Kraków z tureckim Galatasaray sprzedane

Już w czwartek w Krakow Arenie odbędzie się długo wyczekiwane spotkanie z tureckim Galatasaray. Dla Wiślaków to nie tylko mecz, ale także i szczytna akcja, bowiem przy okazji meczu organizowana będzie zbiórka darów dla małopolskich kombatantów AK i NSZ.

„Ludzie, którzy swoim życiem walczyli o wolną, niepodległą Ojczyznę, dziś niejednokrotnie muszą stawiać czoła najbardziej przyziemnym, podstawowym problemom, jak choćby zakup produktów żywnościowych. Nie są to ludzie, którzy przywykli do uniżonych, żebraczych postaw, nie proszą o specjalne traktowanie przez państwo, które nadal honoruje ich oprawców – tym bardziej nie wolno nam o nich zapomnieć!
Nawet symboliczna kartka z życzeniami na świątecznym stole potrafi wlać wiele otuchy w serca tych osób – często schorowanych, samotnych, mijanych bezwiednie przez nas na ulicy.”

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/16-12-2014/ef31a11d5e_1.JPG[/img]

Dzisiaj Zarząd Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków podziękował wszystkim sympatykom, którzy w niecałe 5 dni wykupili wszystkie wejściówki na spotkanie euroligowe pomiędzy drużynami Wisły Can-Pack Kraków – Galatasaray Odeabank Stambuł.

Z pewnością nie zabraknie emocji na trybunach. Trzy tygodnie temu podczas meczu w Turcji pomiędzy Galatasaray a Crveną Zveadę (Serbia) doszło do zamieszek w wyniku których goście zadźgali serbskiego kibica.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments