Wisła Kraków – Legia Warszawa 13.04.2013

Obie ekipy zaprezentowały tego dnia kartoniady.
kibice Wisły przygotowali wzór z kartoników układający się w rzymską liczbę X, czyli numer sektora, na którym miejsca zajmują najzagorzalsi kibice. Cały młyn ubrany był w jednolite koszulki w kolorze czerwonym, zaś kibice Legii w większości ubrana była w białe kombinezony do malowania.

Wisła Kraków dała do dyspozycji Legionistów dwa tysiące biletów. Bez wątpienia wszystkie bilety zostały wykorzystane. Kibice Legii przyjechali do Krakowa pociągiem specjalnym. Na sektorze prezentują 3-stronną kartoniadę. Mają ze sobą także flagi na kijach oraz odpalają pirotechnikę zadymiając stadion w wyniku czego sędzia zmuszony był przerwać mecz w 70 minucie.

Wisła Kraków:

Legia Warszawa:

Podczas sobotniego wyjazdowego meczu z Wisłą w sektorze legionistów zadebiutowała replika dobrze znanej, pierwotnie malowanej flagi „Legia Warszawa”. Nowe płótno ma wymiary 25×2 metry. Pieniądze na jej wykonanie pochodziły ze sprzedaży koszulek Ultras, przygotowanych przez UZL i SKLW.