Turniej z okazji 20-lecia zgody Banik & GieKSa 02.07.2016

Relacja Kibiców GieKSy (Ligota):
W turnieju z okazji 20-lecia zgody GieKSa – Banik rozgrywanym ma słynnych Bazalach grało 20 drużyn. Organizatorzy podzieli nas na cztery grupy po 5 zespołów. Mecze trwały po 15 minut.

W grupie trafiliśmy na Sunperk, Apple Commando, Ultras GieKSa oraz Ultras Banik. Grupę wygraliśmy bezproblemowo, wyniki 4:1, 6:1, 7:1 oraz 2:1 mówią same za siebie. Faza pucharowa to już mecze tylko po 10 minut.

W ćwierćfinale wygraliśmy 2:1 z Lędzinami. Półfinał to po raz kolejny pojedynek z Sunperk tym razem mecz był bardziej wyrównany i zakończył się wynikiem 1:0. Final to pojedynek z Wesołą, prowadziliśmy w tym meczu, ale niestety Wesoła wyrównała i o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, gdzie lepsi okazali się chłopaki z Wesołej. Warto podkreślić, że zawodnik naszej drużyny został najlepszym strzelcem turnieju.