Turniej Kiboli ŁKS-u Łódź 16.02.2013 18 lutego 2013

W hali przy al. Unii Lubelskiej 2 odbył się już tradycyjnie zimowy turniej w piłkę nożną organizowany przez kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Swoje drużyny wystawiło 16 biało-czerwono-biało osiedli, które zacięcie ze sobą rywalizowały w halowych rozgrywkach. Łącznie tego dnia przez nasz wysłużony obiekt przewinęło się ponad pół tysiąca osób.

Warto zauważyć, iż z bardzo dobrej strony zaprezentowały się następujące ełkaesiackie tereny, które zjawiły się na turnieju w pokaźnych liczbowo delegacjach: Stare Polesie (70 głów), Śródmieście (40 głów), Koziny (40 głów), Limanka (40 głów) oraz Koalicja.

Ciekawostką jest, iż rozgrywki zostały urozmaicone wprowadzeniem dwóch zabawowych konkurencji. I tak po fazie grupowej zgromadzone osiedla spróbowały swoich sił w przeciąganiu liny. W tej dyscyplinie wygrała Retkinia, na drugim miejscu ulokowała się Limanka, a trzecim miejscem podzieliło się Stare Polesie i Koalicja.

Kolejną atrakcją przewidzianą dla osób, które nie grały w piłkę, była humorystyczna zabawa polegająca na rzucie różnymi przedmiotami (m.in. gwiazdkami ninja) w kukłę odzianą w akcesoria kibicowskie naszego sąsiada zza miedzy. W tym miejscu należy nadmienić, iż ta nietypowa konkurencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wszystkich ełkaesiaków, bez względu na wiek, czy płeć.

Przez cały czas trwania turnieju halę przy al. Unii Lubelskiej 2 ozdabiały flagi wszystkich ekip osiedlowych, które brały udział w tych wyjątkowych rozgrywkach. Dodatkowo zaprezentowane zostały transparenty, które przygotowały zostały przez następujące rewiry: Stare Polesie (aż 3 „transy”), Limanka (nowa, malowana flaga osiedlowa) oraz transparent Kozin poświęcony naszemu niedawno zmarłemu koledze po szalu – śp. „Majtkowi”. Wczoraj zadebiutowała również nowa flaga na płot, która również poświęcona jest pamięci Roberta.

Wracając do punktu przewodniego całej imprezy, czyli turnieju piłki halowej. Po zaciętej rywalizacji ostateczny sukces i pierwsze miejsce na podium przypadło drużynie Koalicji, która po emocjonującym finale, dopiero po konkursie rzutów karnych pokonała reprezentację Limanki. Tym samym w ręce zwycięzców trafił zestaw kalendarzy, które na co dzień można nabyć w oficjalnym sklepie Łódzkiego Klubu Sportowego oraz pudło rac ufundowane (za co serdecznie dziękujemy) przez Ultrasshop.com.

Podsumowując wczorajszy turniej z pewnością możemy zaliczyć do niezwykle udanych. Był on doskonałą okazją do integracji naszej biało-czerwono-białej rodziny. Nie zabrakło na nim zarówno piłkarskich emocji, jak i czysto zabawowych konkurencji, które dostarczyły wiele uśmiechu wszystkim zgromadzonym osobom. Tym samym chcielibyśmy serdecznie podziękować jego organizatorom, którzy bez wątpienia stanęli na wysokości zadania oraz pozostałym kibicom, dzięki którym turniej mógł się odbyć w takiej formie. Wielki szacunek dla Was Panowie!

zdjęcia:

[youtube]BnmkFRDl1cA[/youtube]

źródło i zdjęcia: LKSFans.pl