Śląsk Wrocław skrojony w Hiszpanii 22 sierpnia 2013

Według wszystkich informacji, które udało nam się zebrać bus kibiców Śląska został zaatakowany. Agresorzy mieli mieć ze sobą ostry sprzęt. Na tą chwilę nie chcemy nic wnioskować, bo ile klawiatur tyle wersji. Możemy być pewni, że kibice Śląska stracili flagi. Prawdopodobnie chodzi o cztery płótna w tym najbardziej znane: Wielki Śląsk, Ave Silesia oraz jedna fan clubowa: Strzelin i Skokowa. Dopóki nie zobaczymy zdjęć skrojonych fan informacje zostają niepotwierdzone.

 

Roman Zieliński na Fan Śląsku opisał dzisiejsze wydarzenie jedną z największych kibicowskich porażek kibiców Śląska. Strona Fan Śląska padła z powodu obciążenia łącza.

 

Cytat z Fan Śląska:
Albo ktoś sobie robi jaja, albo wyjazd Śląska do Sewilli będzie jedną z naszych największych porażek kibicowskich. Na razie mamy nadzieję, że to tylko niepoważne żarty. O co chodzi? I tak się dowiecie. Albo jako o fakcie, albo jako głupim dowcipie. Na razie informacje są tragiczne. Zdjęcie z wyjazdu do Kielc. Nieprzypadkowo właśnie to zdjęcie znalazło się jako ilustracja tej notatki. Dodatkowo – 18 osób zatrzymanych. Jest szansa, że się wyrwą. Na ambasady w takich przypadkach nie liczcie. Babsztyl z drugiej strony telefonu powiedział, że sprawa jej nie interesuje.

 

Wspomniane zdjęcie z wyjazdu do Kielc, z którego można wywnioskować stratę dwóch flag:

 

W związku z tym, że w ruch poszedł sprzęt z niecierpliwością czekamy na informacje dotyczące zdrowia kibiców Śląska Wrocław. Tym czasem mecz w Sewilli trwa:


AKTUALIZACJA:

Informacje, które podaliśmy potwierdzamy zdjęciami:

Jak się okazało to kibice FC Sevilla napadła na kibiców Śląska (wcześniej podawano informacje na temat kibiców Cracovii).