Hutnik Nowa Huta – KSZO Ostrowiec 1.09.2013

Kibice Hutnika przygotowali sektorówkę, którą spuścili z góry trybuny. Na sektorówce widniało hasło „ultraKOMBINATorzy”, a na płocie pojawił się transparent „Nowej Huty Dekoratorzy”. Na dachu trybuny zostały odpalone czarne świece dymne.

Goście przyjechali w liczbie około 100-120 osób. Zaprezentowali sektorówkę z datą powstania ich klubu pod którą zostaje odpalonych kilka ogni wrocławskich. W dalszej części spotkania na sektorze powiewały flagi na kijach.

Pod koniec drugiej połowy jeden z kibiców gości wybiegł przez sektor po flagi Hutnika, który szybko reaguje i wysypuje się w kilkadziesiąt osób. Kibic KSZO nieco wyłapał, a reszta Hutnika kierowała się ku kibicom KSZO, którzy nie przyjęli zaproszenia do wspólnych harców. Oczywiście w tym czasie sędzia był zmuszony przerwać mecz.