Austria vs Polska. 400 zł za gola reprezentacji Polski! Szalona promocja

Kto jeszcze nie skorzystał i nie założył konta u najlepszego bukmachera w Polsce ten ma kolejną, doskonałą okazję, aby dołączyć do najlepszych. Wystartowała kolejna mega akcja na mecz Biało-Czerwonych! Postaw kupon za jedyne 2 złote na gola Polaków i odbierz 400 PLN. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

Kadra Michała Probierza w piątek 21 czerwca rozegra swój drugi mecz grupowy na EURO 2024. Jeśli Polacy chcą grać w fazie pucharowej, nie ma mowy o innym wyniku, niż zwycięstwo z Austrią. Reprezentanci powinni odnieść jak najwyższą wygraną, aby zapewnić sobie awans z trzeciego miejsca.

Austria – Polska: 400 zł za gola reprezentacji Polski

Jak odebrać 400 zł za bramkę Polski? Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Superbet, zarejestruj się i za 2 PLN obstaw, że Polska zdobędzie gola. Nawet mimo przegranej, jeśli Biało-Czerwoni strzelą chociaż jedną bramkę, otrzymasz 400 złotych! Wystarczy zastosować się do kilku kroków.

1️⃣  Załóż konto w Superbet KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego!
2️⃣ Wpłać depozyt minimum 60 zł.
3️⃣ Postaw pierwszy kupon na to, że Polska zdobędzie gola w meczu z Austrią za 2 PLN! Jeśli nasi reprezentanci strzelą bramkę, na twoje konto trafi bonus w wysokości 400 złotych.

Zarejestruj się i skorzystaj z promocji

Tak powinien wyglądać kupon promocyjny:

 

Zarejestruj się i odbierz 3755 zł na start!

Możliwość komentowania została wyłączona.