Arkowcy wspomogli Kombatantów

Poniżej przedstawiamy Wam relację ze strony Kibiców gdyńskiej Arki:

„Miło jest nam wszystkich poinformować, że podczas ostatniej akcji po raz kolejny udało się nam zebrać więcej produktów niż w zeszłych latach! Oby taka tendencja utrzymała się w przyszłych zbiórkach dla Rodaków. Przejdźmy do podsumowania.

W 2014r. akcję rozpoczęliśmy od solidnego nagłośnienia jej w zinie Zjednoczeni Patrioci, na stronie arkowcy.pl i na wielu fan page na facebook, aby jak najszybciej trafić do wszystkich osób, które chciałyby pomóc w tej akcji. Od samego początku zainteresowanie było duże, zbiórka funduszy była prowadzona podczas wyjazdowego meczu z Olimpią Grudziądz, gdzie udało nam się zebrać w sumie 1109,03 zł!

Następnie dzięki pomocy wielu dobrych ludzi i organizacji zaczęliśmy zbiórkę środków pieniężnych poprzez konto oraz gotowych paczek lub pojedynczych produktów spożywczych w punktach stacjonarnych. Ostatecznie udało nam się zebrać kwotę 2723,03 zł! oraz mnóstwo paczek (zdjęcia poniżej).

W tej edycji przyłożyliśmy również szczególną wagę do tego, aby było jak najwięcej kartek świątecznych! W pomocy również wzięło udział kilka szkół i uczelni, co bardzo cieszy! Będziemy się starali w przyszłych latach dotrzeć do jeszcze większej ilości!

Wszystkie dary wraz ze świątecznymi życzeniami trafiły to naszych Rodaków na Litwie, Białorusi i Ukrainie.

Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom za pomoc!

Pamięć To Twarda Skała – Cześć i Chwała Bohaterom!

Bardzo możliwe, że w tym roku zrobimy również zbiórkę na Święta Wielkanocne 2015, będziemy informować jeśli taka się odbędzie.”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments