Arka Gdynia – Wisła Płock 27.11.2015

Arkowcy w czasie ostatniego meczu w 2015 roku pobili rekord frekwencji od startu rundy jesiennej. Tego dnia na trybunach zasiadło 6179 widzów. Przed meczem kibice Arki mieli możliwość wsparcia dwóch inicjatyw, którymi była zbiórka finansów na tegoroczną akcję „Żółto-Niebieski Mikołaj” oraz Paczka dla Kombatanta – „Triada Kresom”, która polegała na przygotowaniu paczki z produktami spożywczymi i chemicznymi. Wynik zbiórki na Ż-N Mikołaja wyniósł 3814 zł.

Północne dzielnice Gdyni zorganizowały wspólną zbiórkę i przemarsz na stadion:

W czasie meczu na jednej z trybun gospodarzy zawisł transparent poświęcony fanatykowi Zagłębia Lubin, który obecnie przebywa po drugiej stronie muru.

„Nafciarze” zasiedli w sektorze gości w około 160 głów. Mieli ze sobą kilka flag oraz transparent „Bargoś jesteśmy z Tobą”. Już przed meczem odbyła się wymiana „uprzejmości” z Arkowcami.

Po zakończeniu spotkania w ręce przedstawiciela kibiców powędrował czek, który był nagrodą od organizatora akcji zbiórki kapsli marki piwa Tyskie.

Udało się! Celem akcji było uzbieranie 80 tys. kapsli. Zebraliśmy ponad 100 tysięcy! Podczas ostatniego meczu w rundzie jesiennej odebraliśmy od organizatorów czek na 25 tys. zł. Nagrodę zgodnie z deklaracjami przekażemy na:

1) pomoc charytatywną dla potrzebujących naszej pomocy kibiców Arki,
2) nowe nagłośnienie na sektorze „Górka”,
3) na dowolne cele kibicowskie w konkursie dla dzielnic i fanklubów Arki.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę!

Arka Gdynia:

Wisła Płock:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments