Arka Gdynia – Pogoń Szczecin 19.08.2017

Na sektorze gości pojawiło się 249 Portowców z kilkoma flagami, w tym jedną Kotwicy, która pomimo tego że w ten sam dzień rozgrywała swój mecz w Gryfinie wsparła Pogoń w trójmieście. Do Gdyni wybrała się młoda ekipa w 19 osób. Na powrocie Portowców czekała ponad 3 godzinna przesiadka w Kołobrzegu, gdzie na miejscowej plaży ugoszczeni zostali przez kibiców Kotwicy.

 

Relacja Portowców:

„Wygraj kochana…!!!”
Za nami wyjazd do Gdyni, przez wielu wyjazdowiczów uważany za jeden najlepszych w ostatnim okresie. Sobotnia wycieczka pozostanie w pamięci na długo. W sobotni poranek, po godzinie 7 rano, ruszył z Dworca Głównego pociąg z podstawionymi dla kibiców wagonami. Na kolejnych stacjach dosiadali się pasażerowie w granatowo bordowych barwach, by już od stacji w Świdwinie, na której dosiedli się kibice zaprzyjaźnionej Kotwicy Kołobrzeg, w komplecie ruszyć do trójmiasta. Do Gdyni dotarliśmy po godzinie 11. I tutaj zamiast na stadion, zostaliśmy skierowani na gdyńską plażę, na której spędziliśmy kilka godzin na dobrej zabawie. Nie zabrakło miłośników morskich kąpieli, dobrej kuchni czy atrakcji na wesołym miasteczku. Czas upływał błyskawicznie. Po wspólnej pamiątkowej fotce na plaży, udaliśmy się do podstawionych autokarów, które zawiozły nas prosto na stadion. Tam, po całkiem sprawnym wejściu zajęliśmy miejsca w sektorze gości, na którym powiesiliśmy nasze flagi oraz jedną flagę Kotwicy. Doping tego dnia stał na bardzo wysokim poziomie. Na pewno akustyka stadionu robi swoje. Ale jeszcze lepszą robotę zrobili nasi piłkarze, wygrywając w derbach pomorza 3:0 !!!


Tego dnia wiele przyśpiewek wychodziło nam dobrze, ale bezapelacyjnie najlepiej nasz nowy hit „Wygraj kochana”.
Przed końcem spotkania, by zdążyć na pociąg , opuściliśmy sektor i ruszyliśmy w drogę powrotną w bardzo dobrych humorach.
I tutaj kolejne atrakcja tego dnia – ponad 3 godzinna przesiadka w Kołobrzegu. Ciężko ubrać w słowa to co się działo w tym nadmorskim mieście.
Plaża, promenada, pokaz fajerwerków. Zabawa blisko 200 osobowej grupy kibiców Pogoni i Kotwicy. Takie rzeczy na wyjazdach często się nie zdarzają. Nieobecni niech żałują. W Szczecinie główna grupa zameldowała się kilka minut po godzinie 2 w nocy.


Podsumowując, na wyjeździe zameldowało się łącznie 249 osób, w tym 19 kibiców kołobrzeskiej Kotwicy, którym z tego miejsca dziękujemy za wsparcie i wspólną zabawę. Dodać jeszcze należy, że tego dnia klub z Kołobrzegu rozgrywał swój mecz w Gryfinie, z miejscowym Energetykiem. Na tym meczu nie zabrakło również kibiców z Kołobrzegu oraz wsparcia kibiców Pogoni. 
Przed nami daleki wyjazd do Niecieczy, gdzie obecnie swoje mecze rozgrywa Sandecja. Koszt biletu – 30 zł. Zapisy standardowo w Jokerze. Szczegóły dotyczące wyjazdu, podczas zapisów.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments