Arka Gdynia – Piast Gliwice 29.09.2019

Za nami ważny dzień dla wszystkich sympatyków gdyńskiej Arki z Tczewa, którzy podczas spotkania z Piastem Gliwice świętowali swoje 45-lecie. Z tej też okazji pojawiła się okolicznościowa oprawa, do której odpalono pirotechnikę. Tego dnia na stadionie pojawiło się około 500 kibiców Tczewskiej Arki. Na sektorze gości zasiadło 103 wyjazdowiczów, z czego 33 kibiców GKS-u jastrzębie. Kilkanaście osób z wiadomych powodów nie mogło wejść na sektor.

 

TPAG:
Relacja z 45-lecia TPAG:

29 września 2019 był to dzień, w którym świętowaliśmy 45 lecie istnienia naszego FanClubu. Tego dnia graliśmy mecz z aktualnym Mistrzem Polski – Piastem Gliwice.

[art5]

W dzień meczu zbieramy się na dworcu w godzinach porannych, gdyż mecz rozgrywany był o godzinie 12.30. Dzięki pomocy Arka Gdynia SSA, oraz SKGA na stacji w Tczewie czekał na nas pociąg specjalny, którym ruszamy w kierunku Gdyni w ok 500. Niestety dyrektorzy szkół które zapraszaliśmy nie wyrazili zgody na udział w meczu najmłodszych kibiców gdyńskiej Arki z Tczewa. Razem z nami obecna ekipa z Gdyni, Kościerzyny oraz Wejherowa. HFA.

[art5]

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Arka Gdynia SSA, SKGA oraz Ultras Arka za wsparcie i pomoc w organizacji naszego święta. Po raz kolejny mogliśmy na was liczyć. Dziękujemy również każdemu kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do tego, by ten dzień wyglądał należycie pod każdym względem.

Niedługo derby Trójmiasta i liczymy na taką samą frekwencję, albo i większą! JEDZIEMY WSZYSCY RAZEM! ARKA PO ŚMIERĆ!!

 

GKS JASTRZĘBIE – od kibiców dla kibiców:
W 33 osoby wspieramy w Gdynii Piasta! Na sektorze zasiadają dokładnie 103 osoby + kilkanaście osób nie wchodzi na mecz z różnych powodów! AVE Zjednoczony GKS!

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments