Apel Resovii do społeczności kibicowskiej na Podkarpaciu

Inicjatywa „Polaku Dawaj z Nami” z dnia na dzień zdobywa coraz większe zainteresowanie polskich ekip. Do tego grona zaliczają się między innymi kibice Resovii, którzy na swoim fanpage’u wystosowali apel do całej społeczności kibicowskiej na Podkarpaciu. Poniżej prezentujemy jego treść.

 

Resovia Rzeszów:

APEL DO SPOŁECZNOŚCI KIBICOWSKIEJ NA PODKARPACIU !

Na trybunach, w trasie, na ulicy nie zawsze musi być nam po drodze! Każdy z nas ma swoich przyjaciół, ma także swoich wrogów! Przychodzą jednak takie momenty, gdzie w imię ważnej idei i wartości trzeba stanąć po jednej stronie barykady i okazać jedność!

Doskonale wiemy jaką jesteśmy siłą w społeczeństwie, doskonale wiedzą to także rządzący! Doskonale wiemy, że zjednoczeni w jednej sprawie możemy coś zmienić dlatego informujemy, że jako organizatorzy niedzielnego spaceru „POLAKU DAWAJ Z NAMI” wszystkie grupy kibicowskie, które pojawia się tego dnia w Rzeszowie będą traktowane NEUTRALNIE! Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie ekipy na Podkarpaciu ale także miast ościennych – zarówno te mniejsze, te średnie jak i te największe!

BĄDŹMY TEGO DNIA ZJEDNOCZENI I IDŹMY POD JEDNYM SZTANDAREM NIEZALEŻNIE OD BARW KLUBOWYCH !!!

POLAKU DAWAJ Z NAMI

DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ W RZESZOWIE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments