Anwil Włocławek – Śląsk Wrocław 30.12.2013

Zbiórka 16:30 Plac Wolności” odnoszący się do przedmeczowego przemarszu.

Przed meczem kibice Anwilu zebrali się na Placu Wolności skąd przemaszerowali na halę. Maszerujący kibice mieli ze sobą kilka dużych flag na kijach o rozmiarze 4x4m. Policjanci nie robili żadnych problemów i aż dziwne, ale wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Liczbę osób biorących udział w przemarszu oceniono na 350 osób.

Wraz ze zdobyciem pierwszych punktów przez zawodników gospodarzy kibice zgromadzeni na hali rzucali konfetti. W pierwszej kwarcie zaprezentowano oprawę: transparent ze złotym napisem ze sreberek „GRACZE WYSOKIEJ KL[ASY]”, gdzie słowo Asy było w barwach oraz sektorówkę z graczami grającymi w karty.

W trzeciej kwarcie zaprezentowano drugą z opraw: transparent FANATYCY ANWILU, sreberka, oraz sektorówkę z herbem Anwilu i napisem h1 w laurze.

Gospodarze byli wspierani przez kibiców Włocłavii – 30 osób oraz 13 osób ze Stali Ostrów, którzy mieli ze sobą flagę. Po meczu wszyscy udają się do baru na piwo, gdzie zostaje przybita zgoda na linii Anwil Włocławek – Stal Ostrów.

Anwil Włocławek:

video:

zdjęcia: SK Anwilu Włocławek „H1”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments