A-klasowy stadion zamknięty na rok czasu!

Klub Barycz Sułów grający obecnie w A-klasie został ukarany zamknięciem stadionu na okres roku czasu. Oprócz tego komisja dyscyplinarna nałożyła karę pozbawienia licencji klubowej w zawieszeniu na okres 1 roku.

Dolnośląski Związek Piłki nożnej nakazał, aby Barycz Sułów rozgrywał mecze 30km od Sułowa. Klub będzie się starał odwołać od kary. Na dzień dzisiejszy stadion jest zamknięty. Klub musi zapłacić karę 500zł za mecz z Widawą Kiełczów oraz kolejne 500zł za mecz w Obornikach Śląskich. Kara jest związana z odpaleniem przez kibiców z Sułowa 30 achtungów, delegat chyba nie odróżnia petard hukowych od rac, bowiem opisał, że kibice odpalili 30 rac…

Kolejną karą jest również 500zł, ale tym razem za świece dymne i achtungi. Głównym powodem zamknięcia stadionu była akcja, która rozegrała się na meczu z Widawą Kiełczów, kiedy to jeden z piłkarzy krzykną do kibica z Sułowa „dawaj piłkę frajerze”. Po meczu kibic poczekał przy wyjściu z boiska i „zrobił co trzeba”, po tym piłkarze z Kiełczowa poszli do szatni, a po 15 minutach przyjechała milicka milicja. Efektem były 4 wezwania na komendę dla kibiców Barycza.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments