8. edycja akcji „Siarkowcy Dzieciakom”

Już po raz ósmy Stowarzyszenie „Złota Siarka” zorganizowało akcję charytatywną „Siarkowcy Dzieciakom”. W obecnej edycji pomoc skierowana jest do dwóch placówek tarnobrzeskich Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Domu Dziecka.

W porównaniu z poprzednimi, ósma edycja akcji miała odmienny przebieg. Zainaugurował ją grudniowy koncert hip-hopowego zespołu DYM KNF, okazją do zbiórki pieniędzy były również turnieje gry w Fifę 17, lotki i bilard. W finałowej odsłonie akcji „Siarkowcy Dzieciakom” pojawiły się również nowości, tym razem były to prezentacje drużyn młodzieżowych Siarki Tarnobrzeg oraz seniorów, którzy już w najbliższą sobotę rozpoczynają ligowe zmagania. Znów grano w piłkę, lecz tym razem w tarnobrzeskiej hali MOSiR rozegrano jedno spotkanie, piłkarze drugoligowej Siarki kontra kibice.

Jak co roku nie mogło zabraknąć licytacji atrakcyjnych fantów. Obok przedmiotów własnoręcznie wykonanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, wylicytować można było m.in. usługę w studiu tatuażu czy książkę o Robercie Lewandowskim z autografem piłkarza. Największym powodzeniem cieszyły się jednak dwie koszulki meczowe reprezentantów Polski – Michała Pazdana, wylicytowana za 600 zł oraz Roberta Lewandowskiego, której nabywca zasilił zbiórkę kwotą 1300 zł. Przerwy pomiędzy atrakcjami umilały występy dziewczyn z grupy Cheerleaders Tarnobrzeg.

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments