7 marca ukaże się 138 numer To My Kibice!

7 marca ukaże się 138 numer „To My Kibice!”. Oto, co ciekawego znajdziesz w najnowszym wydaniu miesięcznika:

Reportaże z pierwszej kolejki rundy wiosennej: Ruch-Lech, Śląsk-Widzew, Legia-Korona, Zagłębie-Pogoń i Górnik-Piast oraz meczów Czarni Jasło-Sandecja i Chrobry Głogów-Stilon Gorzów. Ponadto reportaże z turniejów kibiców w Krakowie, Radlinie, Tarnowskich Górach, Poczdamie, Częstochowie, Bełchatowie oraz z wyjazdu kibiców Widzewa na turniej Copa del Sol w Hiszpanii.

Polecamy także reportaże z wyjazdów na towarzyskie mecze reprezentacji Rumunia-Polska (w Hiszpanii) i Irlandia-Polska.

Wywiady, które polecamy Wam w lutowym wydaniu TMK to:
Rozmowa z Bombą – doskonale znanym fanatykiem Pogoni Lębork.
– Wywiad z kibicem Beskidu Andrychów o realiach ruchu kibicowskiego w tym mieście.
„Bądźcie wolni w myśleniu” to tytuł wywiadu z księdzem Jarosławem Wąsowiczem, kibicem Lechii Gdańsk i inicjatorem corocznych Patriotycznych Pielgrzymek Kibiców na Jasną Górę.

Dział publicystyczny tworzą cztery godne polecenia felietony „Gdyby interesowała nas piłka, gdyby interesowało nas kibicowanie”, „Lokalny patriotyzm”, „Internetowi fanatycy” oraz Prawda i jej rozpowszechnianie w mediach”.

„Choreo jesieni” to ranking najlepszych choreografii rundy jesiennej sezonu 2012/2013, jak zwykle powstały w wyniku głosowania członków polskich grup ultras. Po raz pierwszy publikujemy też wyniki głosowania na choreografię wyjazdową.

W dziale „Mniejsze kluby” prezentujemy dokonania kibiców Warty Sieradz – wyróżniającej się małej ekipki z województwa łódzkiego.

W rubryce „10 lat temu” przypominamy najważniejsze wydarzenia marca i kwietnia 2003 roku, w tym pamiętny mecz Śląsk Wrocław-Arka Gdynia.

Rubrykę „Patriotycznie” tworzą w tym numerze relacje z Marszu Zwycięstwa w Poznaniu i III Warszawskiego Marszu Na Rzecz Serbskiego Kosowa.

Ponadto w numerze stałe rubryki:
– „To & owo na bojowo”
– „Liga pod lupą TMK”
– „To i owo pacanowo”
– Galeria

64 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, od 12 lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments