4 flagi Lecha zakończyły swój żywot

Wczoraj w „Sercu Łodzi” odbyły się 67. Derby Łodzi. Cały przedsmak derbowej atmosfery mogliśmy już poczuć w Tychach, kiedy to miejscowy GKS na własnym stadionie podejmował łódzki Widzew. Na to spotkanie wybrała się pokaźna ilość sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy spalili flagi Widzewa, tego dnia zadebiutowała również nowa fana ŁKS-u „AWANTURNICY”, która wzorowana była na zdobyczy swojego lokalnego rywala. Więcej o tym spotkaniu możecie przeczytać TUTAJ.

 

Na odpowiedź Widzewa nie musieliśmy długo czekać, wczoraj podczas derbowego spotkania spłonęły 4 flagi kibiców Lecha Poznań (przypominamy, że Widzew w 2018 roku wszedł w posiadanie 7 flag Kolejorza), to oznacza, że sympatycy RTS-u są w posiadaniu jeszcze 3 fan sympatyków Lecha, którzy wczoraj licznie pojawili się na sektorze gości, mieli ze sobą swoją sztandarową flagę „TERRORMACHINE”.

 

 

 

Oprócz 4 flag Lecha Poznań, Widzewiacy puścili z dymem również pokaźną ilość barw swojego lokalnego rywala.

 

 

Gdy gospodarze byli w trakcie palenia barw , na sektorze gości została odpalona pirotechnika, która w mniejszej ilości pojawiła się na płycie boiska.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

29 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments