18 zakazów dla Ultrasów Korony!

To co się dzieje w Kielcach przypomina wojnę, która toczy się równolegle w Bydgoszczy jak i w Krakowie…

Oprócz ukarania kibiców klub bierze pod uwagę zawieszenia dalszej współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców, a co za tym idzie brak zorganizowanych wyjazdów kibiców!

Korona Kielce – Pogoń Szczecin 28.03.2014

oprawa:

Pełny raport z meczu Korona Kielce – Pogoń Szczecin 28.03.2014 – TUTAJ.

Komunikat Klubu:
W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce podczas meczu Korona Kielce – Pogoń Szczecin Zarząd klubu Korona S.A. z siedzibą w Kielcach informuje, co następuje:

1. Zgodnie z oświadczeniem wydanym w dniu 28.03.2014 roku na jeden mecz została zamknięta trybuna MŁYN, natomiast osoby, które posiadały karnety lub bilety na ww. trybunę i uczestniczyły ww. imprezie masowej – meczu piłki nożnej, nie będą mogły wejść na stadion podczas meczu Korona Kielce – Cracovia Kraków.

2. Wobec 18 osób, które przygotowały i wyeksponowały oprawę meczową o treści „Łamiemy przepisy”, zastosowano kary wynikające ze złamania Regulaminu Imprezy Masowej w postaci zakazów klubowych na okres 2 lat.

3. Sukcesywnie w miarę pozyskiwania kolejnego materiału dowodowego dotyczącego naruszeń postanowień regulaminu Imprezy Masowej, klub będzie nakładał na te osoby kolejne kary w postaci zakazów klubowych.

4. Zarząd klubu podjął decyzję, iż do momentu uzgodnienia ewentualnej dalszej współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców, nie będzie organizował wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na mecze wyjazdowe.

5. Stowarzyszenie Kibiców do dnia 04.04.2014 roku ma przedstawić propozycje w zakresie prowadzenia zorganizowanego dopingu, pozbawionego elementów niezgodnych z prawem.

6. Dokonano analizy pracy służby porządkowej i informacyjnej oraz wezwano przedstawicieli firmy ochrony do złożenia wyjaśnień w przedmiotowym zakresie.

7. Prowadzone jest postępowanie dyscyplinarne, celem określenia odpowiedzialności za zdarzenie wobec osób odpowiedzialnych za organizację tego meczu.

Prezes Zarządu Korona S.A.
Marek Paprocki

źródło: Korona-Kielce.pl
zdjęcia: Fot. Kamil Walas

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments