#12BOHATER

Jakie są cele akcji?
Celem akcji jest zebranie środków finansowych na funkcjonowanie Klubu, a jednocześnie nagrodzenie wszystkich Kibiców, którzy staną się Sponsorami Wisły Kraków. Wraz z osiąganiem kolejnych celów, wzrastać będą świadczenia sponsorskie, które oprócz kupionych nagród, otrzymają wszyscy Kibice biorący udział w akcji.

Ostatnie miesiące przyniosły spore trudności i wyzwania, nawet z perspektywy całej ponad stuletniej historii naszego Klubu. Dzięki szybkiej reakcji wiślackiego środowiska, najlepszych Kibiców na świecie oraz Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, udało się zmierzyć z licznymi, niełatwymi problemami. Losy piłkarskiej Białej Gwiazdy znowu zależą tylko od całej Wiślackiej Rodziny!

Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Wami damy radę przezwyciężyć wszelkie trudności! W tych ciężkich chwilach często pytaliście nas, w jaki sposób możecie wesprzeć ukochany Klub, co możecie zrobić dla Wisły Kraków. Odpowiedzią jest ta akcja – możecie być nie tylko 12. zawodnikiem podczas meczów, nie tylko kibicami na co dzień, ale kimś więcej – #12BOHATERem! W trakcie naszej akcji poznacie JEDENASTU BOHATERÓW – dla nich WISŁA to coś więcej – to „życie”, „rodzina”, „miłość”, „pasja”, „emocje”, „honor”, tak sami deklarują. Kapitanem będzie Radosław Sobolewski – kapitan ostatniej, mistrzowskiej drużyny. – czytamy na oficjalnej stronie akcji.

Przekroczenie granicy 300 tysięcy złotych, czyli wypracowanie pierwszego progu będzie równoznaczne z nagrodą sponsorską – jedno spotkanie w sezonie 2016/17 piłkarze Wisły Kraków rozegrają w wyjątkowych koszulkach, na których znajdą się imiona i nazwiska BOHATERÓW, którzy dołączyli do akcji! Dodatkowo – pojawią się one również na klubowej stronie w zakładce Sponsorzy. Drugi cel to 600 tysięcy złotych – jego osiągnięcie oznaczać będzie pojawienie się w rundzie wiosennej, specjalnej ogromnej reklamy na trybunie, a także unikalnej koszulki dla dzieci z eskorty meczowej z hasłem akcji #12BOHATER.

Nie ukrywam, że każdego dnia na Twitterze i Facebooku otrzymuję od sympatyków Białej Gwiazdy wyrazy zaangażowania i zainteresowania. Bardzo chcą wziąć sprawy w swoje ręce w każdym kontekście, już nie tylko dopingować z trybun. I taką możliwość dzisiaj otrzymają – mówił Damian Juszczyk, rzecznik prasowy krakowskiego klubu na konferencji prasowej przedstawiając projekt.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments