11 tysięcy kalendarzy na 11. Listopada

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości kibice Łódzkiego Klubu Sportowego na wielu łódzkich osiedlach oraz w kilku Fan Club-ach rozdali najmłodszym specjalne kalendarze przygotowane z tej okazji!

Prezenty już trafiły lub w najbliższym czasie trafią do młodych mieszkańców wszystkich biało-czerwono-białych rewirów oraz prężnie działających Fan Club-ów. Otrzymają je również juniorzy sekcji boksu oraz piłki nożnej Łódzkiego Klubu Sportowego. Kalendarze mają na celu propagowanie patriotyzmu oraz przywiązania do swojej ojczyzny wśród młodzieży!

Łącznie w ręce dzieci (i nie tylko, ale o tym przeczytacie niżej) trafi symboliczna liczba 11 tysięcy kalendarzy w rozmiarze A3! Najmłodsi, którzy już je otrzymali nie kryli swojej wielkiej radości z powodu tego wyjątkowego upominku.

Wczoraj pisaliśmy o specjalnym prezencie, który Stowarzyszenie Kibiców ŁKS przygotowało dla osób wybierających się na niedzielny pojedynek z Energią Kozienice (godz. 13:00). Teraz możemy już oficjalnie napisać, że każdy kibic otrzyma właśnie taki kalendarz!

Organizatorem całej akcji jest Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego!
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments