Zapowiedź 191 numeru TMK 6 sierpnia 2017

10 sierpnia ukaże się 191 wydanie miesięcznika „To My Kibice”. W numerze polecamy m.in. historię kibiców Ruchu Chorzów oraz reportaże z najciekawszych meczów ligowych oraz pucharowych. Oto zawartość sierpniowego numeru „TMK”:

14 reportaży z najciekawszych meczów miesiąca:

Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz

Arka Gdynia – FC Midtjylland

FC Utrecht – Lech Poznań

Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Dinamo Batumi – Jagiellonia Białystok

Gabala FK – Jagiellonia Białystok

Lech Poznań – Pelister Bitola

Pelister Bitola – Lech Poznań

FK Haugesund – Lech Poznań

Marienhamn – Legia Warszawa

FC Astana – Legia Warszawa

Lech Poznań – Sandecja Nowy Sącz

ROW Rybnik – Górnik Zabrze (PP)

Chełmianka Chełm – Zagłębie Sosnowiec (PP)

Głównym tematem numeru jest „Ruch Chorzów Story” – obszernie napisana historia kibiców Niebieskich, od najwcześniejszych lat, przez burzliwe lata 90, śląskie awantury, aż po dziś! Artykuł zajmuje blisko 20 stron!

W cyklu „Wywiad TMK” polecamy rozmowę z kibicami Hutnika Nowa Huta! Rozmawiamy głównie o sprawach aktualnych m.in. o sytuacji kibicowskiej HKS-u w Grodzie Kraka, kibolskich układach, a także o realiach prowadzenia klubu i młyna w IV lidze.

200 wyjazdów na szlaku” to obszerny artykuł, w którym swoje wspomnienia zebrał Bomba – znany kibic Pogoni Lębork. Klub, kadra, rozmaite problemy na szlaku, ciągłe wyjazdy i melanże – wariackie życie bez kompromisów, w którym nasz rozmówca dosłownie otarł się o śmierć. Polecamy!

W numerze znajdziecie też Rankingi Wyjazdowe Ekstraklasy i I ligi, w których podsumowujemy zarówno rundę wiosenną, jak również cały sezon 2016/2017.

W sierpniowym TMK publikujemy również felieton „Suma zysków i strat”.

Ponadto w numerze stałe pozycje:

  • „To & owo na bojowo”

  • „To & Owo Pacanowo”

  • „Żużel pod lupą TMK”

  • galeria zdjęć

Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).