Unia Tarnów – MKS Trzebinia 07.10.2017

Relacja Unii Tarnów:

Mecz z Trzebinią, rywalem przeciętnym zgromadził całkiem dobry młyn w liczbie do 150 osób. Postanowiliśmy wreszcie uatrakcyjnić spotkanie Jaskółek odpowiednią oprawą. Doping zaczęliśmy już od pierwszych minut, chwilami lepszy, chwilami gorszy, ale prowadzony regularnie. Jeszcze przed przerwą prezentujemy oprawę składającą się z sektorówki, transparentu i białych flag na kijach. Sektorówka przedstawiała kibica dumnie prezentującego herb klubowy z hasłem – „W chwili pokusy, nie sprzedaj swej duszy”, odnoszący się do zasady, o której zapomnieli sezonowcy, konfidenci i przerzuty. Następnie młyn przenosimy na balkon, gdzie wieszamy flagę Mafia. Pojawia się także transparent zapraszający na wyjazd do Warszawy na Marsz Niepodległości – 11.11.2017 r. Można się już zapisywać na profilu Narodowy Tarnów. Piłkarze niestety tylko zremisowali 2-2, chociaż po raz kolejny nie obyło się bez kontrowersji – sędzia nie uznał strzelonego rzutu karnego, który nakazał powtórzyć. W powtórce bramkarz gości skutecznie interweniował.