Unia Tarnów – Karpaty Krosno 21.04.2018

Mecz Unii Tarnów z Karpatami Krosno przyciągnął na stadion nieco ponad 500 kibiców, z czego 120 osób utworzyło młyn. Podczas spotkania miejscowi Ultrasi prezentują oprawę w pierwszej i drugiej połowie. Więcej w oficjalnej relacji kibiców Unii Tarnów.

Relacja Unii Tarnów:

Mecz był okazją do ultrasowskiej inauguracji w tym roku. W końcu prowadzimy dobry doping, szczególnie w pierwszej połowie. Nasz młyn liczył 120 osób. Prezentujemy biało-niebieską kartoniadę z Jaskółkami z herbu klubowego uzupełnioną transparentem „Tarnowskie Jaskółki” z dużą postacią z najnowszego wzoru walczącej Jaskółki na środku. Na zdjęciu oprawy możecie zobaczyć naszą maskotkę „Zetkę”, która ponownie się pojawiła i pojawi się także w środę na meczu ze Stalą. Będzie miała niespodzianki dla najmłodszych fanów, którzy przybędą do Jaskółczego Gniazda.

Po przerwie prezentujemy oprawę składającą się z białej sektorówki z nowym logiem Elity Tarnowa i niebieskimi machajkami po bokach oraz transparentem w tej samej kolorystyce, uzupełnionym hasłem: do walki gotowa.

Na sektorze wieszamy flagi: Zielonego, Mościc oraz Wschodniej Strony Miasta. Piłkarze stanęli na wysokości zadania i pewnie wygrali 3-0! Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli wspólnie stworzyć dobrą atmosferę, która poniosła piłkarzy do zwycięstwa. Jednak to dopiero początek, gdyż w środę kolejny prestiżowy mecz, na którym nie zabraknie atrakcji. Zapraszamy na godzinę 17:00 i przypominamy o promocji, która obejmie osoby obecne na tym i ostatnim meczu. Okazując paragony z tych dwóch spotkań będziecie mieli gratisowy wstęp na mecz z Daleszycami oraz sobotni wyjazd do Jarosławia w cenie 18 zł (zapisy na priv i jeszcze na meczu w środę!).

relacja: Elita Tarnowa

zdjęcia: Urasinski Images