Spartak Wielkanoc-Gołcza – Ekler Baranówka 04.11.2018 8 listopada 2018

W miniony weekend ciekawie było również na meczu Spartaka Wielkanoc-Gołcza, który podejmował u siebie Ekler Baranówkę. Gospodarze tego dnia mogli liczyć na solidne wsparcie kibiców Pogoni Miechów i ich zgodowiczów z Wierchów. Podczas meczu została zaprezentowana oprawa, do której odpalono pirotechnikę, więcej w relacji samych zainteresowanych.

Relacja gospodarzy:

To był dobry weekend!
Ostatni mecz u siebie w tym roku przyszło nam rozegrać z Eklerem Baranówka. Robimy mobilizacje w postaci transów i plakatów. Ostatni tydzień przed meczem spędzamy niemal dzień w dzień po kilka godzin z chłopakami z Miechowa, malując nasze oprawy. W piątek ostatnie poprawki przy transach i wspólna integracja %%%.

W sobotę wybieramy się na Pogoń, pomagamy przy oprawach i dopingu (RAPORT MECZOWY: Pogoń Miechów – Lot Balice 03.11.2018). W niedzielę przyjeżdża do nas liczna delegacja z Miechowa oraz ich zgodowicze z Wierchów. Dzięki!

Prowadzimy dobry doping przez większość spotkania, szczególnie w I połowie. W drugiej części meczu na barierce ląduje trans SPARTAK, do którego wyjeżdża sektorówka w żółto zielone pasy. Po chwili spod sektorówki wychodzą postacie w kombinezonach, odpalają dużą ilość stroboskopów, rac i ogni wrocławskich.

Cały dym z trybuny leci na boisko i sędzia musi przerwać mecz na kilka minut. Następnie na sektor wjeżdżają flagi na kiju. Nasi zawodnicy wygrywają 2-0. Po meczu razem z nimi świętujemy zwycięstwo.