Ruch Radzionków – Sarmacja Będzin 21.10.2017

Relacja Ruchu Radzionków:

Piłkarsko mecz z Sarmacją zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ drużyna z Będzina oprócz Szombierek jest faworytem w wygraniu ligi i póki co plasuje się wyżej od nas w ligowej tabeli, więc piłkarze wiedzieli o co grają. Kibicowsko standard. Mecz bez kibiców gości, jednak chcieliśmy pomóc naszej drużynie w tym ważnym meczu dlatego na grafice o spotkaniu znalazło się hasło „Bądź z nami 12 zawodnikiem”.

No i udało się ! Piąte z rzędu ligowe zwycięstwo stało się faktem, chociaż rzeczywiście łatwo nie było.  Do przerwy Cidry przegrywało 0:1 i gra nie wyglądała za ciekawie, jednak po przerwie się wszystko zmieniło i po dwóch pięknych golach Roberta Wojsyka udało się wygrać.  Podczas meczu działo się również na naszej trybunie.

Odpalone zostały żółto-czarne świece dymne wraz z ogniami wrocławskimi, a do tego zadebiutowały nowe flagi na kij, które robią wrażenie ze względu na duży rozmiar. Na płocie pojawiła się również nowa flaga, która jest widoczna na innych stadionach „Fck ISIS” i tego skrótu chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Po meczu wielka radość piłkarzy i kibiców. Przy młynie razem z drużyną świętowaliśmy ważne zwycięstwo pokazując wszystkim, że razem tworzymy jedność, razem chcemy wielkiego Ruchu Radzionków. Warto przychodzić na mecze Cidrów i pamiętajcie, że każda osoba jest na wagę złota. Wspierajcie ten klub w każdym meczu, dopingujcie razem z nami, a Świat jeszcze o nas usłyszy. Łatwo jest być dumnym, gdy wszystko idzie dobrze, ale …