Polonia Warszawa – Widzew Łódź 28.10.2017 (LIVE)

Witamy na fotorelacji live z meczu Polonia Warszawa – Widzew Łódź 28.10.2017. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa aby być na bieżąco.

16:40 – Coraz więcej osób na sektorze, pierwszy gwizdek sędziego za 20 minut:

16:30 – Ultrasi Widzewa również nie próżnują, na sektorze gości pojawiły się już machajki w barwach:

16:15 – Gospodarze przygotowują już pierwszą z opraw:

16:10 – Pierwsze osoby pojawiły się już na sektorze:

15:30 – Nie zabrakło pozdrowień dla Legionistów.

15:15 – Kibice Widzewa ruszyli w stronę Konwiktorskiej.

15:00 – Widzew już w Warszawie.

14:45 – Widzewiacy dzisiaj mogą liczyć na solidne wsparcie od wszystkich zgód.

14:20 – Ostatni raz w tak dużej liczbie “Czerwona Armia” stawiła się na wyjeździe rok temu, w Białymstoku. Nie dane było jej wtedy wejść na stadion. Oby dziś nie było żadnych przykrych niespodzianek. Mecz rundy już za kilka godzin!

14:10 – Rozśpiewani Widzewiacy kierują się w stronę Warszawy. Oby Ci, o których śpiewają nie zepsuli dzisiejszego święta.

13:25 – Na Konwiktorskiej zespół Franciszka Smudy wspierać będzie dziś około dwa tysiące fanatyków. Widzewiacy wypełnią do ostatniego miejsca sektor dla gości, a także zajmą dużą część trybuny głównej. Mimo chłodnych ostatnio relacji z piłkarzami, grupa wyjazdowa będzie przez 90 minut dopingować czerwono-biało-czerwonych.

13:00 – Kibice Widzewa już w trasie. Po raz pierwszy w tym sezonie i po raz drugi od reaktywacji klubu w IV lidze, fani mają okazję podróżować na mecz swojej drużyny pociągiem specjalnym. Skład ruszył ze stacji Łódź-Niciarniania ok. 12:40.

11:57  – Widzewiacy czekają już na specjale, które kilka minut po 12 mają wyruszyć w stronę Warszawy. W Stolicy szykuje się spory nadkomplet kibiców gości, gospodarze zapowiedzieli kilka opraw. Początek spotkania o 17:00.