Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 27.10.2017 30 października 2017

Mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i Zagłębiem Sosnowiec obejrzało 6117 kibiców, z czego ponad tysiąc stanowili przyjezdni. Na ten mecz gospodarze wystawili około 200-osobowy młyn, zaprezentowali również oprawę. Wszyscy w młynie mieli na sobie pelerynki w barwach, pojawiło się flagowisko a na sektorze zawisł transparent: „Barwy Królewskie”. Tego dnia swój debiut zalicza flaga „Narodowe Podbeskidzie”.

Na sektorze gości zasiadło 1100 osób, w tym liczna delegacja BKS-u, oraz 30 osób z Legii Warszawa. Tego dnia przypadła 35 rocznica Bielskiego Zagłębia, z tej okazji przypomnieli o sobie również sportowcy Koalicji, którzy rywalizowali z chorzowskim Ruchem. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

 

Zagłębie Sosnowiec:

W piątkowy wieczór nasz zespół dopingowało 770 osób. Ponadto na trybunach zasiadło także 250 przyjaciół z BKS a także 30 Legionistów. Dziękujemy za wsparcie. Podczas meczu zaprezentowana została oprawa w związku z 35 leciem Bielskiego Zagłębia.

 

Ultras Zagłębie:

Nas w Bielsku 1100 osób, w tym 250 BKS i 30 Legia. Poza bardzo dobrym, zgodowym dopingiem przypominamy również wszystkim, że Bielskie Zagłębie to już 35 lat wspólnej rodziny. Co ciekawe, o swoje przypomnienie zadbali dziś również sportowcy, którym gratulujemy zwycięstwa! 35 lat jesteśmy rodziną, Bielskie Zagłębie co by się nie wydarzyło!

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

 

Zagłębie Sosnowiec: