Orzeł Przeworsk – Stal Sanok 22.09.2018

Na wczorajszym meczu w Przeworsku gospodarze wystawiają 70-osobowy młyn, a płot przyozdabiały dwie flagi. Na sektorze gości pojawiło się 33 Ludzi Ze Stali z jedną flagą. Pod koniec pierwszej płowy ekipa JKS-u Jarosław z 10 osobami z UNS wpada pod główną bramę stadionu. Orła nie trzeba długo namawiać i rusza w stronę JKS-u, dochodzi do szybkiego starcia, całą zabawę kończą ci co zawsze.

Orzeł Przeworsk:

W sobotnie popołudnie w +/- 70 osób (z Nami delegacje Sokoła Nisko i Polonii Przemyśl – DZIĘKI ZA WSPARCIE) zbieramy się na sektorze „D”. Płot przyozdabiają nasze dwie flagi „MPOP’07” i „ORŁOWCY” oraz zdobyte fanty. Od samego początku spotkania prowadzimy bardzo dobry doping z użyciem bębna, kilkukrotnie „pozdrawiając” przybyłych kibiców z Sanoka.

Pod koniec pierwszej połowy meczu widzimy nadchodzącą grupę kibiców JKS-u Jarosław pod naszą główną, dużą bramę stadionu. Z naszej strony natychmiastowa reakcja i ruszamy w celu konfrontacji. Przy bramie dochodzi do krótkiej wymiany ciosów i w całe zamieszanie „wjeżdżają” psy, ostro Nas gazując. Druga połowa to festiwal obustronnych bluzg i fatalna postawa naszych piłkarzy na boisku, którzy przegrywają wysoko 7:1.

JKS Jarosław:
Do Przeworska wybieramy się w 40 osób młodym składem w tym 10 UNS jedziemy autami bez wahadła , zostawiamy je na mieście i ruszamy pod stadion. Korzystając z nie uwagi psiarni wbijamy pod kasy i próbujemy dostać się na stadion , glosnymi okrzykami wyciągamy Orłowcow z własnego sektora którzy ruszają w naszym kierunku. Dochodzi do małego spiecia pod bramą po czym wbijaja psy i koniec zabawy. W przerwie psy uniemożliwiają nam dalsza podróż do Boguchwaly na własny mecz więc zawijamy do Jarosław z dużym ogonem.
JKS&UNS&ZKS

Stal Sanok:

Do Przeworska udajemy się busem w 33 osoby. Klatke przyozdabia 1 flaga. Piłkarze urządzają Sobie „strzelnice” pakując przeciwnikowi aż 7 bramek ! Tego dnia wspierają nas bracia z JAROSŁAWIA oraz NOWEJ SARZYNY którym dziękujemy za konkretne wsparcie! Po meczu dziękujemy piłkarza za dominację na boisku i ruszamy w drogę powrotną do Sanoka. FORZA STAL