Motor Lublin – Karpaty Krosno 30.08.2017 31 sierpnia 2017

Gospodarze wywiesili tego dnia 4 flagi oraz dwa transparenty, jeden w związku ze staraniami kibiców Rakowa Częstochowa o nowy stadion oraz transparent dla zasłużonego trenera Motoru, który obchodził urodziny. Goście przyjechali do lublina w sile 3 autokarów i kilku fur. Z Karpatami obecni byli kibice Stali Rzeszów, Glinik Gorlice oraz autokar Stali Stalowa Wola.

Motor Lublin:

 

Za Rzeszowem kibiców Karpat atakuje koalicja Resovia & Stal Sanok & Unia Tarnów, poniżej dwie relacje, w których możecie przeczytać więcej na ten temat.

Relacja Kibiców Karpat Krosno:
W Lublinie jesteśmy obecni w 43 osoby (autokar) z nami są również nasi zgodowicze Stal Rzeszów (autokar i kilka aut), Glinik 5 osób oraz wspomaga nas tego dnia autokar Stali Stalowa Wola, dzięki! Na meczu nie zabrakło wymiany uprzejmości z miejscowymi. Wywieszamy jedną flagę i dopingujemy naszych kopaczy tylko w drugiej połowie, bo wcześniej byliśmy obecni wszyscy w Chełmie, gdzie swój mecz rozgrywała Stal Rzeszów. Na powrocie atakuje nas Resovia wraz ze swoimi pachołkami, gdzie na początku pod autokar podbiega kilku od nich i kopie w drzwi nie dając wysiąść nam tylko sami blokują wyjście, kiedy nam się udało wyjść z autokaru i ustawić w grupę Resovianki stoją po drugiej stronie i nie dochodzi do niczego, wszystko odbywało się przy psach i dużo chłopaków od nas zostało zgazowanych. Niestety na boisku przegrywamy 5:0 i sytuacja jest bardzo fatalna…

Relacja Kibiców Stali Rzeszów z meczu Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 30.08.2017:

Nas na wyjeździe 185 osób w tym około 50 Karpaty Krosno i gościnnie 50 kiboli Stalówki ! – wszystkim dziękujemy za wsparcie ! Mamy ze soba dwie flagi, do Chełma docieramy mocno spóźnieni na poczatku drugiej polowy, nie wchodzimy na sektor i po 15 minutach cała wycieczka leci do Lublina na mecz Karpat.

Na powrocie, wbijamy do autokaru Karpat w 25 osób i wracamy do Krosna. Za Boguchwała nastepuje atak koalicji która wybiega z 5m przed autokarem, podbiegaja do niego i na nim sie wyżywają. Po chwili wybiegamy na ulice i nawoływujemy do walki ale grupa atakujaca stoi za milicja, która nas oddziela od siebie. Psy zaczeły napierdalac gazem i pałować, od nas cały przód konkretnie zagazowany. I to byłoby na tyle. Plus za akacje ale wystarczyło odpalić race ze 100m wczesniej to byłoby starcie i byśmy sobie coś wyjasnili a nie kurwa robicie wszystko zeby ponapierdalac w autokar i zawijać. Do nastepnego.

 

Karpaty Krosno:

 

AKTUALIZACJA 14:30: Pojawiła się relacja Resovii:

Po meczu wraz z Unią i Stalą Sanok (ok. 130 osób) ustawiamy się na wracających z Lublina Karpaciarzy. Atakujemy autokar i dążymy do konfrontacji jednak dziewczyny z Krosna nie są skore do zabaw i barykadują się w nim. W momencie, gdy psy ogarniają sytuacje (w ruch poszedł gaz i strzały gumowymi kulami) i tworzą linię pomiędzy nami, Karpaty czując bezpieczeństwo próbują wyjść z autokaru i zza pleców policji pajacują.

Farmazionarzy z Krosna, którzy mówią o tym, że spierdalamy na ich widok, krótko zgasiła relacja lokalnego rywala. Było wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji o wyjściu zanim wmieszali się ci co zawsze…

źródło: Hetmanska69.plKarpaty Krosno, Najstarsi w Polsce zdjęcia: Robert Romaniuk