KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Widzew Łódź 01.10.2017 2 października 2017

Gospodarze na mecz z łódzkim Widzewem ogłosili mobilizację, w skutek której w dobrej liczbie pojawili się w młynie. Podczas spotkania zaprezentowali oprawę składająca się z kartonów i machajek w barwach klubu. Całość uzupełnił transparent o treści: „Jak za dawnych lat…”.  Na wyjazd do Nowego Miasta Lubawskiego wybrało się 352 kibiców gości. Oprócz standardowego oflagowania na sektorze gości pojawił się transparent skierowany do brata po szalu: „Serek trzymaj się”.

 

Relacja Drwęcy:

Na mecz z Widzewem zbieramy się godzinę przed meczem w 120 osób, na miejsce zbiórki dojeżdżają 2 auta Wigier (10 głów) + autokar i 2 fury Olimpii Grudziądz (60 głów). Razem, pochodem ruszamy przez miasto w stronę naszego obiektu. Na sektorze dopinguje nas +\- 220 osób, prezentujemy oprawę. Kibice Widzewa w Nowym Mieście meldują się w 352 osoby. Na koniec podziękowania dla chłopaków z Olimpii i Wigier za konkretne wsparcie!

 

Relacja Widzewa:

Dzisiejszego ranka, zamiast do kościoła na sumę, do Nowego Miasta Lubawskiego wybrało się 352 kibiców Widzewa, by wspierać Łodzi dumę. To nietypowe porównanie związane jest ze wczesną porą rozgrywania meczu. Piłkarze strzelili 3 bramy i odnieśli ważne zwycięstwo, a my w dobrych humorach wróciliśmy do domów na niedzielne obiady. Obecni na stadionie kibice powinni na długo zapamiętać pewną klimatyczną przyśpiewkę na temat sytuacji w Grudziądzu, w którym Widzew wiedzie prym.

Trzeba przyznać, że był to bardzo udany weekend dla kibiców Widzewa. Do następnego !

 

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie:

 

Widzew Łódź: